SR609 контролер для термосифонних напірних сонячних колекторів

2 946 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
+380 (96) 911-38-32
г.Киев (главный офис)
- +380 (96) 911-38-32г.Винница (партнеры)
- +380 (96) 911-38-32г.Луцк (партнеры)
- +380 (96) 911-38-32г.Львов (представительство)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
SR609 - це контролер для термосифонних напірних систем сонячного нагріву води Altek, Atmosfera. Призначений для регулювання та контролю роботи циркуляційного насоса, керуюється даними про температуру в баці і стан системи. Безпека і ефективна продуктивність системи підготовки води в цілому багато в чому залежить від роботи контролера, тому правильний його підбір дуже важливий. Всі контролери пропонує компанія "SolarBud" проходять перевірку на правильність роботи, герметичність і надійність
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Максимальный ток нагрузки | 10 А |
| Потребляемая мощность | 3 Вт |
| Класс защиты | IP40 |
| Точность измерения температуры | ±2°C |
| Размеры | 179х120х43 мм |
| Условия эксплуатации | -10°C до +50°C |
| Диапазон измерения температуры | 0 до 110°C |
| Комплектация | |
| Провод питания к сети | 1 шт |
| Температурный датчик NTC10K | 1 шт |
| Выходы | |
| Реле для резервного нагреваеля (ТЭН или котел) | 1 шт |
| Реле управления насосом | 1 шт |
| Входы | |
| Датчик NTC10K для бака | 1 шт |
- Цена: 2 946 ₴


