Водонагрівач 72289ZS2EK 500л 6кВт ELDOM Green Line (Болгарія)

Акумулюючий бак Eldom 72289ZS2EK на 500 літрів (з двома теплообмінникми та електронним блоком керування) призначений для нагрівання та підтримання постійної температури гарячої води у системі водопостачання. Нагрів води відбувається з допомогою вмонтованих теплообмінників, до яких є можливість під'єднати різні джерела тепла (сонячниі колектори, газовий чи твердопаливний котел), а також ТЕНа з електронним блоком керування на 6 кВт (400V).
Навіть попри те, що ТЕН має електронне керування, додатково водонагрівач можна (рекомендується) обладнати зовнішнім контролером який буде управляти як сонячною системою, газовим чи твердопаливним котлом так і самим ТЕНом.
Для захисту від корозії та для довшого зберігання бака у робочому стані водонагрівач обладнаний двома магнієвими анодами. Вони беруть на себе майже всю дію іржі та довгий час зберігають стінки бака неушкодженими. З баком у комплект входить комбінований запобіжний клапан який захищає бак від надмірного тиску, а також термоманометр.
Внутрішній стальний бак водонагрівача емальований зносостійкою цирконієвою емаллю. На зовнішній металічний бак нанесено білу порошкову фарбу.
Завдяки пінополіуретановій ізоляції (85 мм.) температура у баці зберігається довгий час, а тепловтрати складають всього 3-5 ºС на добу.
Об'єм бака 500 літрів, що дає змогу забезпечити гарячою водою в достатній кількості 9-12 осіб.
Водонагрівач легко можна встановлювати на дачі, в приватному будинку, готелі чи навіть в офісі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eldon |
| Страна производитель | Болгария |
| Состояние | Новое |
| Мощность номинальная | 6 кВт |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Способ установки | Напольный |
| Способ нагрева | Комбинированный |
| Частота | 50 Гц |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Объём ёмкости для воды | 475 л |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Вес | 156 кг |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1760 мм |
| Ширина | 810 мм |
| Глубина | 810 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Площадь теплообменников | 2.99 м2 |
| Площадь нижнего теплообменника | 1.85 м2 |
| Номинальное давление | 0.6 МПа |
| Материал бака | Сталь |
| Тепловые потери при нулевой нагрузке | 143 Ват |
| Площадь верхнего теплообменника | 1.14 м2 |
| Диаметр труб (сеть водоканала/теплообменник) | 3/4 |
| Класс энергетической эффективности | D |
| Управление | Электронное |
| Количество теплообменников | 2 |
| количество магниевых аннодов | 2 |
- Цена: 69 530 ₴







