Водонагрівач 72280FWS2EKP 150л 3кВт ELDOM Green Line (Болгарія)

Акумулюючий бак Eldom 72280FWS2EKP на 150 літрів (з двома теплообмінникми та електронним блоком керування) призначений для нагрівання та підтримання постійної температури гарячої води у системі водопостачання. Нагрів води відбувається з допомогою вмонтованих теплообмінників, до яких є можливість під'єднати різні джерела тепла (сонячниі колектори, газовий чи твердопаливний котел), а також ТЕНа з електронним блоком керування на 3 кВт (230V).
Навіть попри те, що ТЕН має електронне керування, додатково водонагрівач можна (рекомендується) обладнати зовнішнім контролером який буде управляти як сонячною системою, газовим чи твердопаливним котлом так і самим ТЕНом.
Для захисту від корозії та для довшого зберігання бака у робочому стані водонагрівач обладнаний двома магнієвими анодами. Вони беруть на себе майже всю дію іржі та довгий час зберігають стінки бака неушкодженими. З баком у комплект входить комбінований запобіжний клапан який захищає бак від надмірного тиску, а також термоманометр.
Внутрішній стальний бак водонагрівача емальований зносостійкою цирконієвою емаллю. На зовнішній металічний бак нанесено білу порошкову фарбу.
Завдяки пінополіуретановій ізоляції (85 мм.) температура у баці зберігається довгий час, а тепловтрати складають всього 3-5 ºС на добу.
Об'єм бака 150 літрів, що дає змогу забезпечити гарячою водою в достатній кількості 3-4 осіб.
Водонагрівач можна встановлювати як на дачі, в приватному будинку чи в офісі так і навіть у квартирі як альтернативу звичайному класичному бойлеру.
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 1170 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Мощность номинальная | 3 кВт |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Способ установки | Напольный |
| Способ нагрева | Комбинированный |
| Частота | 50 Гц |
| Страна производитель | Болгария |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Объём ёмкости для воды | 144 л |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Вес | 62 кг |
| Производитель | Eldon |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Площадь теплообменников | 0.97 м2 |
| Площадь нижнего теплообменника | 0.67 м2 |
| Номинальное давление | 0.6 МПа |
| Материал бака | Сталь |
| Тепловые потери при нулевой нагрузке | 55 Ват |
| Площадь верхнего теплообменника | 0.3 м2 |
| Диаметр труб (сеть водоканала/теплообменник) | 3/4 |
| Класс энергетической эффективности | B |
| Управление | Электронное |
| Количество теплообменников | 2 |
| количество магниевых аннодов | 2 |
- Цена: 26 522 ₴

