Водонагрівач 72351S 750л 9 кВт ELDOM Green Line (Болгарія)

Акумулюючий бак Eldom 72351S на 750 літрів (з одним теплообмінником) призначений для нагрівання та підтримання постійної температури гарячої води у системі водопостачання та опалення. Нагрів води відбувається з допомогою вмонтованого теплообмінника, до якого є можливість під'єднати різні джерела тепла (сонячниі колектори, газовий чи твердопаливний котел), а також ТЕНа на 9 кВт (400V).
Додатково водонагрівач можна (рекомендується) обладнати зовнішнім контролером який буде управляти як самим ТЕНом так і сонячною системою, газовим чи твердопаливним котлом.
Для захисту від корозії та для довшого зберігання бака у робочому стані водонагрівач обладнаний двома магнієвими анодами. Вони беруть на себе майже всю дію іржі та довгий час зберігають стінки бака неушкодженими. З баком у комплект входить комбінований запобіжний клапан який захищає бак від надмірного тиску, а також термоманометр.
Внутрішній стальний бак водонагрівача емальований зносостійкою цирконієвою емаллю. Ізоляція виконана із якісного і міцного зносостійкого ПВХ (пластику) кольору INOХ.
Завдяки пінополіуретановій ізоляції (85 мм.) температура у баці зберігається довгий час, а тепловтрати складають всього 3-5 ºС на добу.
Об'єм бака 750 літрів, що дає змогу забезпечити гарячою водою в достатній кількості 12-16 осіб.
Водонагрівач легко можна встановлювати на дачі, в приватному будинку, готелі чи в офісі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eldon |
| Страна производитель | Болгария |
| Состояние | Новое |
| Мощность номинальная | 9 кВт |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Способ нагрева | Комбинированный |
| Частота | 50 Гц |
| Способ установки | Напольный |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Объём ёмкости для воды | 750 л |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Вес | 192 кг |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1700 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Глубина | 1050 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Площадь теплообменников | 2.08 м2 |
| Класс энергетической эффективности | D |
| Номинальное давление | 0.6 МПа |
| Материал бака | Сталь |
| Диаметр труб (сеть водоканала/теплообменник) | 3/4 |
| Управление | Механическое |
| Количество теплообменников | 1 |
| количество магниевых аннодов | 2 |
- Цена: 78 049 ₴

