Комбінований водонагрівач 72352S 1000л ELDOM Green Line (Болгарія)

Комбінований водонагрівач Eldom 72352S на 1000 літрів (з одним теплообмінником) призначений для нагрівання та підтримання постійної температури гарячої води у системі опалення та водопостачання. Нагрів води відбувається з допомогою вмонтованого теплообмінника розміром 2,95 м2 , до якого є можливість під'єднати різні джерела тепла (сонячниі колектори, газовий чи твердопаливний котел). У даному баці не вмонтовано ТЕН, що робить його ціну більш вигідною.
Додатково водонагрівач можна (рекомендується) обладнати зовнішнім контролером який буде керувати підвєдненим до нього джерелом тепла, такими як сонячна система, газовий чи твердопаливний котел.
Для захисту від корозії та для довшого зберігання бака у робочому стані водонагрівач обладнаний магнієвим анодом. Він бере на себе майже всю дію іржі та довгий час зберігє стінки бака неушкодженими. З баком у комплект входить комбінований запобіжний клапан який захищає бак від надмірного тиску, а також термоманометр.
Внутрішній стальний бак водонагрівача емальований зносостійкою цирконієвою емаллю. Ізоляція виконана із якісного і міцного зносостійкого ПВХ (пластику) кольору INOХ.
Завдяки пінополіуретановій ізоляції (85 мм.) температура у баці зберігається довгий час, а тепловтрати складають всього 3-5 ºС на добу.
Об'єм бака 1000 літрів, що дає змогу забезпечити гарячою водою 14-18 осіб.
Водонагрівач легко можна встановлювати на дачі, в приватному будинку, готелі чи в офісі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eldon |
| Страна производитель | Болгария |
| Состояние | Новое |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Способ установки | Напольный |
| Способ нагрева | Комбинированный |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Объём ёмкости для воды | 1000 л |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Вес | 228 кг |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 2150 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Глубина | 1050 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Площадь теплообменников | 2.95 м2 |
| Класс энергетической эффективности | D |
| Номинальное давление | 0.6 МПа |
| Материал бака | Сталь |
| Диаметр труб (сеть водоканала/теплообменник) | 3/4 |
| Управление | Механическое |
| Количество теплообменников | 1 |
| количество магниевых аннодов | 1 |
- Цена: 96 498 ₴

