Комбінований водонагрівач FV50085S 500л ELDOM Green Line (Болгарія)

Комбінований водонагрівач FV50085S Eldom на 500 літрів (з одним теплообмінником) призначений для нагрівання та підтримання постійної температури гарячої води у системі опалення та водопостачання. Нагрів води відбувається з допомогою вмонтованого теплообмінника розміром 1,85 м2, до якого є можливість під'єднати різні джерела тепла (сонячниі колектори, газовий чи твердопаливний котел). У даному баці не вмонтовано ТЕН, що робить його ціну більш вигідною.
Додатково водонагрівач можна (рекомендується) обладнати зовнішнім контролером який буде керувати підвєдненим до нього джерелом тепла, такими як сонячна система, газовий чи твердопаливний котел.
Для захисту від корозії та для довшого зберігання бака у робочому стані водонагрівач обладнаний магнієвим анодом. Він бере на себе майже всю дію іржі та довгий час зберігє стінки бака неушкодженими. З баком у комплект входить комбінований запобіжний клапан який захищає бак від надмірного тиску, а також термоманометр.
Внутрішній стальний бак водонагрівача емальований зносостійкою цирконієвою емаллю. Ізоляція виконана із якісного і міцного зносостійкого ПВХ (пластику) кольору INOХ.
Завдяки пінополіуретановій ізоляції (85 мм.) температура у баці зберігається довгий час, а тепловтрати складають всього 3-5 ºС на добу.
Об'єм бака 500 літрів, що дає змогу забезпечити гарячою водою 6-8 осіб.
Водонагрівач легко можна встановлювати на дачі, в приватному будинку, готелі чи навіть в офісі.
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 1760 мм |
| Ширина | 810 мм |
| Глубина | 810 мм |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Способ установки | Напольный |
| Способ нагрева | Комбинированный |
| Страна производитель | Болгария |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Объём ёмкости для воды | 488 л |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Вес | 140 кг |
| Производитель | Eldon |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Площадь теплообменников | 1.85 м2 |
| Класс энергетической эффективности | D |
| Номинальное давление | 0.6 МПа |
| Материал бака | Сталь |
| Тепловые потери при нулевой нагрузке | 143 Ват |
| Диаметр труб (сеть водоканала/теплообменник) | 3/4 |
| Управление | Механическое |
| Количество теплообменников | 1 |
| количество магниевых аннодов | 1 |
- Цена: 48 801 ₴






