Комбінований водонагрівач FV20067S 200л ELDOM Green Line (Болгарія)

Комбінований водонагрівач FV20067S Eldom 72281FZSP на 200 літрів (з одним теплообмінником) призначений для нагрівання та підтримання постійної температури гарячої води у системі водопостачання. Нагрів води відбувається з допомогою вмонтованого теплообмінника 0,86 м2, до якого є можливість під'єднати різні джерела тепла (сонячниі колектори, газовий чи твердопаливний котел). У даному баці не вмонтовано ТЕН, що робить його ціну більш вигідною.
Додатково водонагрівач можна (рекомендується) обладнати зовнішнім контролером який буде керувати підвєдненим до нього джерелом тепла, такими як сонячна система, газовий чи твердопаливний котел.
Для захисту від корозії та для довшого зберігання бака у робочому стані водонагрівач обладнаний магнієвим анодом. Він бере на себе майже всю дію іржі та довгий час зберігє стінки бака неушкодженими. З баком у комплект входить комбінований запобіжний клапан який захищає бак від надмірного тиску, а також термоманометр.
Внутрішній стальний бак водонагрівача емальований зносостійкою цирконієвою емаллю. На зовнішній металічний бак нанесено білу порошкову фарбу.
Завдяки пінополіуретановій ізоляції (85 мм.) температура у баці зберігається довгий час, а тепловтрати складають всього 3-5 ºС на добу.
Об'єм бака 200 літрів, що дає змогу забезпечити гарячою водою 3-4 осіб.
Водонагрівач легко можна встановлювати на дачі, в приватному будинку чи в офісі. Якщо у бак вмонтувати ТЕН можна буде використовувати його навіть у квартирі як альтернативу звичайному класичному бойлеру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eldon |
| Страна производитель | Болгария |
| Состояние | Новое |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Способ установки | Напольный |
| Способ нагрева | Комбинированный |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Объём ёмкости для воды | 194 л |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Вес | 65 кг |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1230 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Глубина | 670 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Площадь теплообменников | 0.86 м2 |
| Класс энергетической эффективности | C |
| Номинальное давление | 0.6 МПа |
| Материал бака | Сталь |
| Тепловые потери при нулевой нагрузке | 83 Ват |
| Диаметр труб (сеть водоканала/теплообменник) | 3/4 |
| Управление | Механическое |
| Количество теплообменников | 1 |
| количество магниевых аннодов | 1 |
| Форма бойлера | Цилиндрическая |
- Цена: 24 524 ₴

