Комбінований водонагрівач FV15062S 150л ELDOM Green Line (Болгарія)

Комбінований водонагрівач FV15062S Eldom на 150 літрів (з одним теплообмінником) призначений для нагрівання та підтримання постійної температури гарячої води у системі водопостачання. Нагрів води відбувається з допомогою вмонтованого теплообмінника 0,67 м2, до якого є можливість під'єднати різні джерела тепла (сонячниі колектори, газовий чи твердопаливний котел). У даному баці не вмонтовано ТЕН, що робить його ціну більш вигідною.
Додатково водонагрівач можна (рекомендується) обладнати зовнішнім контролером який буде керувати підвєдненим до нього джерелом тепла, таким як сонячна система, газовий чи твердопаливний котел.
Для захисту від корозії та для довшого зберігання бака у робочому стані водонагрівач обладнаний магнієвим анодом. Він бере на себе майже всю дію іржі та довгий час зберігє стінки бака неушкодженими. З баком у комплект входить комбінований запобіжний клапан який захищає бак від надмірного тиску, а також термоманометр.
Внутрішній стальний бак водонагрівача емальований зносостійкою цирконієвою емаллю. На зовнішній металічний бак нанесено білу порошкову фарбу.
Завдяки пінополіуретановій ізоляції (85 мм.) температура у баці зберігається довгий час, а тепловтрати складають всього 3-5 ºС на добу.
Об'єм бака 150 літрів, що дає змогу забезпечити гарячою водою 2-3 осіб.
Водонагрів ач легко можна встановлювати на дачі, в приватному будинку чи в офісі. Якщо у бак вмонтувати ТЕН можна буде використовувати його навіть у квартирі як альтернативу звичайному класичному бойлеру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eldon |
| Страна производитель | Болгария |
| Состояние | Новое |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Способ нагрева | Комбинированный |
| Способ установки | Напольный |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Объём ёмкости для воды | 150 л |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Вес | 56 кг |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1170 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Глубина | 710 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Площадь теплообменников | 0.67 м2 |
| Класс энергетической эффективности | B |
| Номинальное давление | 0.6 МПа |
| Материал бака | Сталь |
| Тепловые потери при нулевой нагрузке | 55 Ват |
| Диаметр труб (сеть водоканала/теплообменник) | 3/4 |
| Управление | Механическое |
| Количество теплообменников | 1 |
| количество магниевых аннодов | 1 |
| Тип бойлера | Комбинированный |
| Форма бойлера | Цилиндрическая |
- Цена: 22 392 ₴

