NOVASOL Mono (1 лінія), Wilo Star ST 25/6 Eco, 2-12 л/хв, 6 бар, 3/4"НР, Насосна станція Novasfer

9 964 ₴
- Нет в наличии
- +380 (96) 911-38-32г.Винница (партнеры)
- +380 (96) 911-38-32г.Луцк (партнеры)
- +380 (96) 911-38-32г.Львов (представительство)
Насосна станція Novasfer NOVASOL Mono (одна лінія), Wilo Star ST 25/6 Eco, 2-12 л / хв, 6 бар, 3/4 "НР - це надійна і якісно зібрана насосна станція виробництва Італії. Знаходить своє використання в сонячних геліосистемах для контуру зворотної лінії, за умови що робоча рідина містить в собі не більше 50% гліколю. Мінімізація та простота збірки дозволяють просто і швидко здійснити її монтаж в контур системи. Станція може навіть короткочасно витримувати температуру до 160 ° С і тиск до 10 бар.
Основні компоненти системи:
1) циркуляційний насос Wilo Star-ST 25/6 ECO (замість нього можна також використовувати Grundfos Solar);
2) витратомір 2-12 л / хв, в якому передбачені крани і виходи для зливу, заповнення теплоносія і промивання;
3) група безпеки з манометром 0-10 бар для контролю надлишкового тиску і вихід для підключення розширювального бачка;
4) термометр для контролю температури теплоносія 0-160ºС, який також виконує функцію 3-х ходового крана і зворотного клапана;
5) теплоізоляційна робоча упаковка для всієї системи.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Novasfer |
| Страна производитель | Италия |
| Максимальное рабочее давление | 6 бар |
| Габаритные разменры | 380х240х170мм |
| Максимальная температура потока жидкости | 150 °С |
| Диапазон регулировки расхода | 2-12 л/мин |
| Максимальная высота столба напора | 6 м |
| Диаметры труб для подключения | 3/4" |
| Потребляемая мощность | 63 Вт |
| Циркуляционный насос | Wilo Star ST 25/6 Eco |
| Тип насосной станции | Однолинейная |
- Цена: 9 964 ₴







