Плоский сонячний колектор Hewalex KS2400 TP AC

Плоскі сонячні колектори KS2400 TP AC призначені для систем підігріву побутової гарячої води в приватних і багатоповерхових будинках, в експлуатаційних і промислових будівлях, утеплення полу та можливе використання в теплицях,оранжереях. Використовуються для систем підігріву води в басейнах і в якості доповнення до опалення приватних будинків.
Сонячний колектор KS2400 TP AC є безкомпромісним рішенням з точки зору конструкції і параметрів в класі плоских сонячних колекторів. Абсорбер повністю виконаний з міді. З'єднання мідного трубопроводу з плитою абсорбера, виконується сучасним методом ультразвукового зварювання.
Теплова ізоляція з мінеральної вати збільшеною до 55 мм товщини з ізоляцією стінок корпусу 20 мм, забезпечує низькі втрати тепла. Застосоване структурне скління найвищого класу U1 поглинання сонячної енергії, впливає на високий оптичний ККД 80,2% підтверджений тестом в Інституті SPF Rapperswil. Покритий порошковим лаком корпус забезпечує привабливий дизайн сонячного колектора.
Корпус колектора виконаний зі спеціального алюмінієвого профілю, світлого або коричневого кольору.
Теплообмінник у формі арфи з'єднаний з абсорбером методом ультразвукового зварювання, що гарантує високу теплопередачу від абсорбера до теплоносія.
Даний колектор є ідеальним рішенням з точки зору конструкції і параметрів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HEWALEX |
| Страна производитель | Польша |
| Тип коллектора | Плоский |
| Емкость системы | 1.1 л |
| Принцип работы | Под давлением |
| Максимальное давление | 6 бар |
| КПД, не менее | 80.8 % |
| Режим использования | Сезонное |
| Площадь | 2.46 кв.м |
| Способ монтажа | Наклонный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Срок службы | 15 лет |
| Угол наклона | 45 град. |
| Селективное покрытие | Blue Tec |
| Толщина изоляции | 5.5 см |
| Корпус коллектора | Алюминий/Не окрашенный |
| Соединение абсорбера | Лазерная сварка |
| Материал абсорбера | алюминий |
| Стекло | Структурированное стекло |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 89 мм |
| Вес | 40 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Площадь абсорбера | 2.19 |
| Длина | 2018 |
| Ширина | 1221 |
- Цена: 18 926 ₴






