Термосифонна геліосистема Altek SP-H1-15 (15 трубок)

Термосифонний сонячний колектор Altek SP-H1-15 - це напірна система для нагріву води. Складається з 15-ти вакуумних трубок типу «Heat pipe» і акумулюючої ємності на 150л. У комплект також входить посилена опорна рама покрита порошковою фарбою.
Heat pipe - це високоміцна скляна трубка-колба з вакуумом між її стінками для виключення тепловтрат, всередині якої знаходиться мідна трубка з конденсатором Ø14мм. Перевагою такого типу трубки є пір'єподібна алюмінієва пластина яка закріплена на центральній мідній трубці по всій її довжині. Наконечник (конденсатор) вставляється в накопичувальний бак. Сонячне випромінювання нагріває внутрішню трубку, далі через конденсатор тепло передається воді у акумулюючому баку. Гарячі шари води піднімаються вгору ємності, а холодні опускаються, тим самим здійснюючи рівномірний нагрів. Систему водопостачання будинку можна відразу ж підключати до бака. У ньому буде відбуватися процес нагріву і на виході ви отримаєте воду вже готову до використання.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altek |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коллектора | Вакуумный |
| Принцип работы | Под давлением |
| Толщина стекла | 2 мм |
| Режим использования | Сезонное |
| Количество трубок | 15 шт |
| Способ монтажа | Наклонный |
| Площадь апертуры | 1.41 кв.м |
| Площадь | 1.92 кв.м |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Срок службы | 15 лет |
| Номинальное давление | 6 бар |
| Площадь абсорбера | 1.21 кв.м |
| Угол наклона | 45 град. |
| Контроллер | М-7 для термосифонных систем |
| Емкость бака | 150 л |
| Размер вакуумной трубки | 58х1800 |
| Мощность ТЭН | 1.5 кВт |
| Предохранительные клапаны | 4 шт |
| Диаметр конденсатора | 14 мм |
| Материал внутреннего бака | нержавеющая сталь SUS304-2B; толщина стали 0,41 мм; Ø 360 мм |
| Опорная рама | Усиленная рама с порошковой покраской |
| Материал наружного бака | черный металл с порошковой покраской |
| Соединительный диаметр | 3/4" |
| Возможность дополнительной комплектации | |
| Оборудованние | Электронный контроллер, сенсор температуры и уровня воды, электрический клапан, ТЭН, термостат, магниевый анод |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 2300 |
| Ширина | 1265 |
| Вес | 189 |
- Цена: 35 499 ₴


