Термосифонна геліосистема Altek SP-C-20 (20 трубок, з внутрішнім теплообмінником)

Термосифонний сонячний колектор Altek SP-C-20 - це безнапірна система для нагріву води з теплообмінником що знаходиться під тиском. Складається з 20-ти вакуумних трубок, акумулюючої ємності на 200 літрів і наливного бачка. Також у комплект входить посилена опорна рама покрита порошковою фарбою. Теплообмін здійснюється за допомогою природної циркуляції води з трубок в накопичувальний бак (200л), при її нагріві сонячним випромінюванням, оскільки гарячі шари води піднімаються вгору, а холодні опускаються вниз.
Дана система відрізняється від більш простої «SD-T2» наявністю вбудованого напірного мідного теплообмінника. В бак під тиском надходить з мережі холодна вода, пройшовши весь шлях по теплообміннику вона нагрівається, і вже на виході отримуємо гарячу воду готову для потреб споживача. В основному баку передбачений зливний кран, для спуску чи заміни відпрацьованої води, при цьому в накопичувальному бачку спрацьовує клапан і відразу здійснюється добір свіжої холодної води із загальної системи водопостачання.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altek |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коллектора | Вакуумный |
| Толщина стекла | 2 мм |
| Режим использования | Сезонное |
| Количество трубок | 20 шт |
| Способ монтажа | Наклонный |
| Площадь апертуры | 1.88 кв.м |
| Площадь | 2.6 кв.м |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Срок службы | 15 лет |
| Угол наклона | 45 град. |
| Накопительный бачок | 5 л |
| Контроллер | М-7 для термосифонных систем |
| Емкость бака | 200 л |
| Размер вакуумной трубки | 58х1800 |
| Мощность ТЭН | 1.5 кВт |
| Теплообменник | Встроенный медный теплообменник |
| Материал внутреннего бака | нержавеющая сталь SUS304-2B; толщина стали 0,41 мм; Ø 360 мм |
| Материал наружного бака | черный металл с порошковой покраской |
| Соединительный диаметр | 3/4" |
| Опорная рама | Усиленная рама с порошковой покраской |
| Возможность дополнительной комплектации | |
| Оборудованние | Электронный контроллер, сенсор температуры и уровня воды, электрический клапан, ТЭН, термостат, магниевый анод |
| Пользовательские характеристики | |
| Принцип работы | Безнапорная |
| Длина | 2300 |
| Ширина | 1640 |
| Вес | 235 |
- Цена: 28 917 ₴



