Термосифонна геліосистема Altek SD-T2-15 (15 трубок)

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термосифонний сонячний колектор Altek SD-T2-15 - це безнапірна система для нагріву води. Складається з 15-ти вакуумних трубок, акумулюючої ємності на 150 літрів і наливного бачка. Також у комплект входить посилена опорна рама покрита порошковою фарбою. Теплообмін здійснюється за допомогою природної циркуляції води з трубок в накопичувальний бак (150л), при її нагріві сонячним випромінюванням, оскільки гарячі шари води підіймаються вгору, а холодні опускаються. Нагріту воду в баку відразу можна використати підключивши її до системи гарячого водопостачання. Коли ж рівень водив основному баку падає, то в наливному бачку спрацьовує клапан і відразу ж здійснюється добір холодної води із загальної системи водопостачання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altek |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коллектора | Вакуумный |
| Толщина стекла | 2 мм |
| Режим использования | Сезонное |
| Количество трубок | 15 шт |
| Способ монтажа | Наклонный |
| Площадь апертуры | 1.41 кв.м |
| Площадь | 1.92 кв.м |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Срок службы | 15 лет |
| Угол наклона | 45 град. |
| Накопительный бачок | 5 л |
| Контроллер | М-7 для термосифонных систем |
| Емкость бака | 150 л |
| Размер вакуумной трубки | 58х1800 |
| Мощность ТЭН | 1.5 кВт |
| Материал внутреннего бака | нержавеющая сталь SUS304-2B; толщина стали 0,41 мм; Ø 360 мм |
| Опорная рама | Усиленная рама с порошковой покраской |
| Материал наружного бака | черный металл с порошковой покраской |
| Соединительный диаметр | 3/4" |
| Возможность дополнительной комплектации | |
| Оборудованние | Электронный контроллер, сенсор температуры и уровня воды, электрический клапан, ТЭН, термостат, магниевый анод |
| Пользовательские характеристики | |
| Принцип работы | Безнапорная |
| Длина | 2300 |
| Ширина | 1265 |
| Вес | 185 |
- Цена: 17 250 ₴


