Вітрогенератор Exmork 5 кВт WK-6.0

Вітрогенератор Exmork 5 кВт WK-6.0
Пристрій, що перетворює кінетичну енергію вітру в енергію для живлення електричних приладів, називається ВЕУ або вітроелектрична установка.
Існують горизонтальні (за мінімальної швидкості вітру 7м/с) та вертикальні (від 3 м/с швидкість вітру) вітрогенератори ew. Вони досить тихо працюють (20-70 Дб).
Загальна їх експлуатація складає не меньше 15 років.
Властивості цього вітрогенератора
- можливість вибору приладів за потужністю
- вибір моделей за призначенням
- тривалий термін безперервної експлуатації
- проста, зрозуміла інсталяція
Застосування вітрогенератора на 5 кВт
Вітрогенераційне устаткування застосовується для створення вітрових електростанцій шляхом генерації енергії вітру з кількох установок та перетворення об’єму, достатнього для продажу за «зеленим тарифом». Або ж поодинокі інсталяції для побутового використання з метою автономного живлення електроприладів, резервного джерела аварійного забезпечення.
Як альтернативне джерело енергопостачання, вітрогенератор використовують в містах з частими збоями в загальній мережі, пошкодженнями дротів, або навіть за повної відсутності електрики.
Недорого придбати вітрогенератори з інсталяцією можна в інтернет – магазині компанії "SolarBud".
Вітрогенератори Exmork – це оптимізовані вузли, які спеціально розроблені для України. Генератори використовуються тільки на постійних магнітах сплаву Неодим-Залізо-Бор (NdFeB), що тим самим підвищує ефективність генерації, робить генератори низькооборотними та ефективними. У той же час, вага генератора знижується і становить половину маси аналогічних вітрогенераторів інших виробників. Відповідно, це дозволяє спростити встановлення та обслуговування. Для валу генератора використовуються підшипники NSK виробництва Японії. Усі вітрогенератори Exmork мають свій індивідуальний серійний номер.
Для лопат вітряних турбін використовується імпортний FRP ( армований скловолокном пластик). Поверхня лопат покрита спеціальним захисним шаром армованого скловолокна виробництва США, яке запобігає старінню. Вітротурбіна, випробувана у спеціальній аеродинамічній трубі, працює плавно і тихо, значення ефективності може досягати 0,42.
При швидкості вітру понад 30 м/с хвостова частина вітрогенератора складається, спрацьовує захист від сильного вітру. Це дозволяє вберегти конструкцію від вітру, що руйнує, і, в той же час, вітрогенератор виробляє необхідну електроенергію.
Усі вітрогенератори потужністю від 1500 Ват, разом із спеціальним контролером, можуть працювати для опалення приміщень. При цьому необхідно внести незначні зміни до системи опалення.
Вітрогенератори успішно працюють у Фінляндії, Україні, Росії, США, Канаді, країнах ЄС, Африці, Австралії, Туреччині, Еквадорі, Естонії, Китаї.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Exmork New Energy Company |
| Страна производитель | Китай |
| Тип ветряной электростанции | Наземная ветряная электростанция |
| Производительность | 5 кВт*ч |
| Ось вращения | Вертикальная |
| Тип лопастей | Жесткие |
| Количество лопастей | 3 шт |
| Материал лопастей | Стекловолокно |
| Диаметр ветроколеса | 6 м |
| Напряжение аккумулятора | 48 В |
| Высота мачты | 20 м |
| Максимальная скорость ветра | 45 м/сек |
| Вес | 360 кг |
| Параметры генератора | |
| Максимальная сила тока | 20 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Контроллер | входит в состав системы |
| Номинальная мощность | 5000 Вт |
| Номинальное напряжение, V | 240 |
| Диаметр ротора, мм | 6400 |
| Стартовая скорость ветра, м\с | 2.5 |
| Номинальная скорость ветра, м\с | 12 |
| Тип генератора | Постояный магнит |
| Материал лопостей | GFRP |
- Цена: 306 934 ₴


