Насосна станція GRUNDFOS SOLAR 25-65, 2-12 л/хв., 6 бар, 3/4" ЗР

Насосна станція GRUNDFOS SOLAR 25-65 (одна лінія), GRUNDFOS SOLAR 25-65, 2-12 л / хв, 6 бар, 3/4"НР - це надійна і якісно зібрана насосна станція виробництва Італії. Знаходить своє використання в сонячних геліосистемах для контуру зворотної лінії, за умови що робоча рідина містить в собі не більше 50% гліколю. Мінімізація та простота збірки дозволяють просто і швидко здійснити її монтаж в контур системи. Станція може навіть короткочасно витримувати температуру до 160 ° С і тиск до 10 бар.
Основні компоненти системи:
1) циркуляційний насос GRUNDFOS SOLAR 25-65;
2) витратомір 2-12 л / хв, в якому передбачені крани і виходи для зливу, заповнення теплоносія і промивання;
3) група безпеки з манометром 0-10 бар для контролю надлишкового тиску і вихід для підключення розширювального бачка;
4) термометр для контролю температури теплоносія 0-160ºС, який також виконує функцію 3-х ходового крана і зворотного клапана;
5) теплоізоляційна робоча упаковка для всієї системи.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Novasfer |
| Страна производитель | Италия |
| Максимальное рабочее давление | 6 бар |
| Максимальная температура потока жидкости | 150 °С |
| Максимальная высота столба напора | 6.5 м |
| Потребляемая мощность | 63 Вт |
| Диаметры труб для подключения | 3/4" |
| Диапазон регулировки расхода | 2-12 л/мин |
| Циркуляционный насос | GRUNDFOS SOLAR 25-65 |
| Тип насосной станции | Однолинейная |
| Габаритные разменры | 380х240х170мм |
- Цена: 10 176 ₴

