Сонячна батарея (панель) 165Вт,полікристалічна AX-165P, AXIOMA energy

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Сонячна батарея 165Вт AXIOMA energy
Виробник-AXIOMA energy.
Технічні характеристики на полікристалічних сонячну батарею потужністю 165Вт AX-165P від AXIOMA energy наведені в таблиці:
Виробник-AXIOMA energy.
Технічні характеристики на полікристалічних сонячну батарею потужністю 165Вт AX-165P від AXIOMA energy наведені в таблиці:
| Розмiр, мм | 1480х680х30 |
| Потужність, Вт | 165 |
| Uxx, B | 22,6 |
| Iкз, А | 9,25 |
| Up, B |
18,7 |
| Ip, A | 8,83 |
| Вага, кг | 11 |
Основні переваги сонячних батарей AXIOMA energy:
механічно міцна конструкція, адаптована під кліматичні навантаження Європи і України - витримує вітрові навантаження до 2400Па і сніг до 5400;
тривалий термін служби (> 25 років);
гарантована надійність і суворі гарантії якості - значно перевершують сертифікаційні вимоги;
висока надійність в екстремальних умовах навколишнього середовища (сильний сольовий туман, аміак, піщані вітри, град і т.п.);
краще співвідношення ціни і якості.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Аксиома |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 18.7 В |
| Мощность | 165 Вт |
| Тип панели | Поликристаллическая |
| Напряжение при максимальной мощности | 22.6 В |
| Ток при максимальной мощности | 9.25 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Печать | specification |
| вес | 7,8 |
- Цена: 5 162 ₴

