Водонагрівач (бойлер) ROUND VMR 50 (1500W)

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Водонагрівач (бойлер) побутовий електричний Atlantic ROUND VMR 50
Електричний накопичувальний водонагрівач ROUND VMR 50 виконаний з високоякісних комплектуючих з застосуванням найпередовіших технологій компанії Atlantic. Поставляється він зі сталевим баком з покриттям бістеклофарфоровой емаллю проти появи корозії і тріщин; механічним терморегулятором, що дозволяє вручну задавати потрібну температуру нагрівання води; одним «мокрим» Теном; магнієвим анодом; термометром; індикатором включення; запобіжним клапаном від надлишкового тиску води; а також спеціальним захистом від перегріву. Одним словом, нічого зайвого, тільки все найнеобхідніше. Завдяки чому ROUND VMR 50 і відрізняється таким високим ступенем надійності, ефективності та безпеки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Таиланд |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Подводка | Нижняя |
| Внутреннее покрытие бака | Нержавеющая сталь |
| Вес | 15 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 559 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глубина | 451 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP 24 |
- Цена: 4 215 ₴

