Сонячна черепиця Double glass-black

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сонячна черепиця Double glass-black
Одна з останніх розробок у світі використання альтернативної енергії – це сонячні дахи. Вони являють собою багатофункціональну конструкцію, яка одразу вирішує декілька питань – встановлення черепиці для захисту даху з одночасним застосуванням сонячної панелі для перетворення сонячного випромінювання в енергію.
Встановлення сонячних дахів – це універсальне рішення, яке поєднує у собі захисне покриття та можливість використання альтернативної сонячної енергії.
Характеристики:
Номінальна потужність: 30 Вт.
Технологія CIGS.
Номінальна напруга: 8,7 В.
Номінальний струм: 3,5 А.
ККД фотомодуля 19,6%.
Габарити 721х500х21 Вага 9,5 кг.
Гарантія 25 років.
Клас захисту IP67.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Напряжение | 8.7 В |
| Мощность | 30 Вт |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Ток при максимальной мощности | 9 А |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| КПД, не менее | 19.8 % |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 721 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Вес | 9.5 кг |
| Толщина | 21 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Мощность на квадратный метр: | 161.6 - 173 Вт |
| Вес/квадратный метр: | 14 |
| Падение мощности 15 лет: | 90% |
| Падение мощности 25 лет: | 85% |
| Падение мощности 40 лет: | 80% |
| Срок службы: | 100 лет |
- Цена: 14 309 ₴/кв.м




