AKБ Kijo JDG 12V 200Ah Carbon

Акумулятор карбоновий Kijo JPC 12V 200Ah Carbon
Cвинцово-вуглецевий акумулятор Kijo JPC12-200 з напругою 12 Вольт і ємністю 200 Ач. Внутрішня конструкція
батареї має спеціальну негативну пластину з композитного матеріалу. Цей тип акумуляторів оптимізований
для роботи в системах з підвищеною токоотдачи.
Завдяки конструкційним інновацій, поліпшуються характеристики батареї і досягається більшу кількість циклів
глибокого розряду - більше 2000 циклів при 80% DOD. Також досягається тривалий термін служби - до 15 років.
Вони використовуються для таких систем:
- Системи безперервного живлення
- Портативне обладнання
- Системи відновлювальних джерел енергії
- Електротехнічне обладнання
- Обладнання зовнішнього контролю
- Залізнично-дорожні комунальні служби
- Телекомунікаційні системи та ін
Внутрішній опір: 2.9 мОм
Максимальний струм заряду 2400 Ампер
Термінали: F-M8
Габаритні розміри: 522 x 240 x 222 мм
Вага: 61.5 кг
Акумулятори характеризуються стабільною продуктивністю з високою швидкістю заряду та невеликим внутрішнім опором. Забезпечення високої корозійної стійкості матеріалу. Термін служби до 15 років при 25°С. Низький рівень саморозряду – менше 3% у місяць.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kijo Battery |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Емкость аккумулятора | 200 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Наработка | 2000 циклов заряда |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Минимальная рабочая температура | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура | 35 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 522 мм |
| Высота | 240 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Вес | 61.5 кг |
- Цена: 18 719 ₴

