Сонячний фотомодуль Seraphim Solar Half Cell 330 W Tier-1

Сонячний фотомодуль Seraphim Solar Half Cell 330 W Tier-1
Сонячні панелі Seraphim Solar потужністю 330 Вт складаються з 72 полікристалічних осередків. Рамка виготовлена з анодованого алюмінієвого сплаву. Фронтальна частина фотоелектричного модуля - загартоване 3,2-міліметрове скло з низьким вмістом заліза. Сонячні батареї витримують механічне навантаження в 5 400 Ра. Відносяться до найвищого класу (Tier 1) фотомодулів.
Переваги сонячних батарей Серафим Солар:
Безпека. Відрізняються корозійноїстійкістю до сольових туманів і аміаку. Мають протипожежний захист.
Надійність. Сонячні панелі не деградують з часом (PID-free). Seraphim Solar - перша в світі компанія, що поставила під свою продукцію thresher-тестування.
Продуктивність. Фотомодулі залишаються ефективними в умовах низької освітленості. Стабільно висока якість виробів забезпечують потрійні електролюмінісцентні тести.
Стандарти якості: IEC 61701, IEC 62716;
Сертифіковане за стандартом якості TUV;
Сонячні батреіі забезпечують високу продуктивність при низькому рівні сонячної інсоляції.
Панелі СерафімСолар, пройшли "Тест молотарки" і отримали сертифікат якості "On-site Power Measurement Validation".
Сонячні панелі підійдуть для дахових і наземних промислових фотоелектричних систем, що працюють за зеленим тарифом. На їх основі можна побудувати сонячну електростанцію для будинку або дачі.
Сонячна енергетика в сучасних домогосподарствах впевнено лідирує серед інших систем автономного енергозабезпечення. Останні розробки довели, що можливо отримувати від них чималий зиск навіть за слабкої інсоляції. В комплект сонячної електростанції, поміж іншого, входять фотоелектричні модулі. Зовні даний фотоелемент - блок кристалів, що мають різні напрямки та добре видимі на зрізах.
Виробництво одного із різновидів полікристалічного фотомодуля відбувається зі сплаву кремнію з бором, чия сумїш рівномірно поступово охолоджується. Під час такого процесу в ємності формуються односпрямовані гомогенні кристали різного розміру. Блоки формуються за однаковим принципом із монокристалічними. Їх розміри залежать від потужності.
Переваги полікристалічних сонячних панелей
- можливість отримувати прибуток за «Зеленим тарифом»
- економне виробництво – нові переробляють з використаних
- низький річний відсоток деградації
- невисока ціна, довготривалий термін використання
Застосування кремнієвих полікристалічних фотомодулів
Полікристалічні фотомодулі використовуються в сонячних електростанціях в якості приймачів сонячних променів, що перетворюють їх енергію на електричний струм. Вони мають прийнятну ціну та термін експлуатації близько 20 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seraphim Solar System |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Напряжение холостого хода | 38.2 В |
| КПД, не менее | 16.6 % |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Напряжение при максимальной мощности | 24 В |
| Мощность | 330 Вт |
| Ток короткого замыкания | 8.67 А |
| Материал рамки | Алюминий |
| Ток при максимальной мощности | 8.1 А |
| Тип панели | Поликристаллическая |
| Количество элементов | 72 шт |
| Степень защиты IP | 65 |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 40 мм |
| Ширина | 992 мм |
| Длина | 1956 мм |
| Температурные коэфициенты | |
| Температурный коэффициент напряжения | -0.32 %/°С |
| Температурный коэффициент тока | 0.04 %/°С |
| Температурный коэффициент мощности | -0.42 %/°С |
- Цена: 5 698 ₴

