DH Solar 330 W Half Cell

возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фотоелектричний модуль DAH Solar Half-Cell призначений для домашніх і промислових сонячних електростанцій. Може використовуватися при будівництві наземних і дахових PV-систем, підходить для комерційних об'єктів під «Зелений» тариф. Являє собою ламіновану панель з 72 полікремнієвих фотоелементів, вміщену в алюмінієвий корпус і покриту загартованим склом.
Застосування кремнієвих полікристалічних фотомодулів
Полікристалічні фотомодулі використовуються в сонячних електростанціях в якості приймачів сонячних променів, що перетворюють їх енергію на електричний струм. Вони мають прийнятну ціну та термін експлуатації близько 20 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seraphim Solar System |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Напряжение холостого хода | 37.8 В |
| КПД, не менее | 16.65 % |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Напряжение при максимальной мощности | 46.9 В |
| Мощность | 330 Вт |
| Ток короткого замыкания | 9.12 А |
| Материал рамки | Алюминий |
| Ток при максимальной мощности | 8.74 А |
| Тип панели | Поликристаллическая |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 40 мм |
| Ширина | 992 мм |
| Длина | 1956 мм |
| Температурные коэфициенты | |
| Температурный коэффициент напряжения | -0.32 %/°С |
| Температурный коэффициент тока | 0.04 %/°С |
| Температурный коэффициент мощности | -0.42 %/°С |
- Цена: 5 085 ₴


