Комплект Standard-200 (для нагріву 200л води, родина з 4-х чол)

76 182 ₴
- Під замовлення

- +380 (96) 911-38-32м.Вінниця (представництво)
- +380 (96) 911-38-32м.Луцьк (партнери)
- +380 (96) 911-38-32м.Львів (представництво)
Standard-200
https://solarbud.com.ua/p424348177-komplekt-standard-200.html
Впровадження системи сонячних вакуумних колекторів, здатне повністю перевернути ваше уявлення про можливості альтернативних джерел енергії. Їх використання вже давно не є чимось новим і незвичним, адже, у деяких країнах, це є стандартною практикою протягом останніх десятиліть. Ви будете здивовані, наскільки пробачимо і приємним стані цей крок до енергонезалежності вашої родини.
Використання безкоштовної зонячної енергії, є найбільш розумним способом отримувати, таку необхідну всім нам, теплову енергію. Популярність геліосистем у всьму світі обумовлена декількома важливими моментами:
1) можливість економити значні кошти, на такій повсякденній необхідності, як гаряча вода або опалення;
2) простота у догляді та абсолютна безпека експлуатації;
3) повна екологічність даних пристроїв.
Ринок альтернативної енергії в нашій країні активно й успішно розвивається. Використання сонячних колекторів доцільне по всій території України, адже рівень інсоляції (притоку сонячної радіації) є цілком достатнім.
Компанія "SolarBud" є провідним підприємством у галузі сонячних систем. Ми маємо багаторічний досвід з їх проектування, встановлення, введення в експлуатацію та обслуговування. Наші кваліфіковані інженери витворили повноцінні, продумані до найменших дрібниць комплект, для виробництва будь-яких необхідних об'єднання ємів теплової енергії.
Зверни відповідну систему саме для вашої родини досить легко, наприклад, для 4-х чоловік середньодобове використання гарячої води становитиме біля 200 л (згідно з нормами ДБН Ст. 2.5-64.2012 по 50 л/люд/доба). Отже, комплект Standard-200 зможе забезпечити вашу оселю гарячою водою на 70-100% і покрити потреби в опаленні приблизно на 30%.
У стандартну комплектації входити акумулювальний бак на 200 л, а також детальні схеми та інструкції з монтажу. Ознайомитись з повним переліком обладнання, ві можете в таблиці наведеній нижче. Цей комплект можна змінювати та доповнювати за вашим бажанням.
Основні переваги замовлення сонячних колекторів у нас:
1) наші системи дуже високоефективні та збалансовані;
2) простота монтажу дає можливість встановлювати їх самостійно;
3) постійна наявність комплектів на складі;
4) система окуповує себе за 2-4 роки;
5) термін експлуатації не менше 20 років;
6) професійна служба підтримки, яка працює для вас щоденно;
7) ми готові відправити ваше замовлення у будь-яку точку України.
№ | Назва обладнання | Кількість | Ціна $ |
1 | Сонячний вакуумний колектор Altek SC-LH2-20 (20 вакуумних трубок, з кріпленнями на дах) | 1 шт | 540 |
2 | Насосна станція NOVASOL Mono (1 лінія), Wilo Star ST 25/6 Eco, 2-12 л/хв, 6 бар, 3/4"НР |
1 шт |
220 |
3 | Розширювальний бак Zilmet Solar Plus 18л | 1 шт | 52 |
4 | Водонагрівач Heliomax з 1-м теплообмінником HMB1-200 (Польща) | 1 шт | 415 |
5 | Контролер для геліосистеми SR91 | 1 шт | 120 |
6 | Повітровідвідник автоматичний з краном для геліосистем, 1/2 НР | 1 шт | 18 |
7 | Гофротруба DISPIPE 20HF | 10 м | 57 |
8 | Комплект фітінгів | 1 ком | 20 |
9 | Теплоізоляція Armaflex HT Ø18/19мм + AC Ø18/19мм | 5+5 м | 32 |
10 | Теплоносій для геліосистеми ECONORD SOLAR-30 | 20 л | 43 |
Загальна вартість обладнання | 1587 $ |
Додаткове обладнання
11 | Термозмішувач (антиожогова функція) | 1 шт | 96,8 |
12 | Група безпеки | 1 шт | 59 |
Комплектація може бути змінена під потреби замовника.
Компанія "SolarBud" пропонує послуги високо кваліфікованих інженерів по проектуванню системи для вас, якісної установки, введення в експлуатацію та подальшому обслуговуванні.
Основні | |
---|---|
Тип колектора | Вакуумний |
Кількість трубок | 20 шт. |
Режим використання | Цілорічне |
Термін служби | 20 років |
Гарантійний термін | 36 міс |
Принцип работы | Під тиском |
Спосіб установки бака | підлоговий |
- Ціна: 76 182 ₴