Розширювальний бак Zilmet Solar-Plus 50 л

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія розширювальних баків Zilmet Solar-Plus спеціально призначена для використання в геліосистемах і системах опалення замкнутого типу, для компенсування зміни обсягу рідини у разі зміни температури та об'єму. У цих типах баків використовується спеціальна мембрана, що витримує до +100 °C.
Режими роботи:
1) максимальна робоча температура мембрани до +100 °C;
2) максимальна робоча температура системи від -10 до +120 °C;
3) попередньо встановлений тиск 2,5 бара;
4) максимальний тиск 10 барів

Режими роботи:
1) максимальна робоча температура мембрани до +100 °C;
2) максимальна робоча температура системи від -10 до +120 °C;
3) попередньо встановлений тиск 2,5 бара;
4) максимальний тиск 10 барів

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zilmet |
| Країна виробник | Італія |
| Об'єм розширювального бака | 50 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Тип приєднання | 3/4" |
| Спосіб установки | Настінний |
| Робоча температура бака | +120 °С |
| H Висота бака | 525 мм |
| ∅D діаметр бака | 380 мм |
| Мінімальний робочий тиск | 2,5 бару |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
- Ціна: 5 816 ₴

