Продавець "SolarBud" розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Системи кріплення для сонячних батарей

Системи кріплення для сонячних батарей

Щодня зростаючий попит на альтернативні джерела енергозабезпечення створюють неабияку конкуренцію і серед виробників різних видів та засобів монтажу сонячних батарей. Це чудово, адже із міцністю на ринок України та інших держав приходити також і естетична складова інженерних рішень.

Розмістити сонячні батареї можна будь – де і залежить це від об єкту, що потребує живлення. Має значення розмір вільного для інсталяції місця, потужність приладів, що потребують живлення, умови утримання, оточення природні і штучно створене. Виходячи із даних та деяких інших параметрів, можна придбати кріплення для сонячних батарей наступної конструкції:

·        для покрівельного монтажу (із нахилом);

·        для вертикального монтажу (пологий).

Віді кріплень для сонячних панелей та комплектів із них

Заради комфорту клієнтів виробники та дистриб'ютори витворили готові монтажні рішення для сонячних енергетичних систем у повній комплектації, але ві можете придбати кріплення, аксесуари та інші елементи усі окремо на свій розсуд.

Зручні для використання повноцінні комплект можуть включати такі елементи до земляних кріплень та пологих покрівель:

·        з'єднання роз'єднувачі подвійні;

·        з'єднання роз'єднувачі - кутики;

·        профілі монтажні;

·        кріплення до фотомодулів;

·        консолі стінові.

А також комплект до дахів із похилою покрівлею:

·        монтажна рейка;

·        кріплення для фотомодулів;

·        кріплення до покрівлі;

·        заглушки;

·        з'єднання роз'єднувачі.

Важлива складова зручної у використанні та ефективної сонячної електростанції – адекватний монтаж. Адже якість інсоліції прямо пропорційна тонкощам вибору місця, кутові нахилу та міцності комплектуючих. Також кріплення, що відповідають високим стандартам створюють належні умови безпеки під час інсталяції сонячної електростанції та під час її експлуатації.

Особливість більшості елементів кріплень полягає у застосуванні високоякісної сталі, що оцинкована за допомогою методу безперервного гарячого занурення. Саме такий метод використовує компанія Walraven із Нідерландів у своїх комплектуючих, придбати в інтернет – магазині «СоларБуд» котрі можна завжди. Лише оберіть спосіб розташування – на похилому даху, пласкому чи на землі.

Також ви потребуватимете спеціальних кріплень, купуючи сонячну батарею для невеличких пересувних або стаціонарних об'єктів (велосипеди, рюкзаки, намети тощо. Але надважливим є тієї факт, що використовувати кріплення до сонячних модулів можна також під час монтажу рекламних щитів та інших конструкцій, що потребують надійності.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 4

Системи кріплення для сонячних батарей

Говорячи про альтернативні джерела електроенергії, варто звернути увагу на способи і засоби монтажу. Важливо купити кріплення для установки солечних панелей, точно відповідні навантаженні та місцем розташування станції, а також мають впевнений запас міцності.

Комплектуючі виробництва голландської компанії Walraven випущені з високоміцної сталі товщиною 1,5 – 2,5 мм і оцинковані методом безперервного гарячого занурення. Цей метод носить ім'я Тадеуша Сендзіміра, изобревшего його і спосіб отримання нержавіючої сталі.

Властивості кріплень для сонячних батарей

·        надійність, точність з'єднань;

·        стійкість до поривів вітру, рясним снігопадам;

·        простота зборки, можливість додавання елементів;

·        тривалий термін безпрерывной експлуатації;

·        постійна наявність всіх елементів, з'єднань, кріплень.

Висока ступінь міцності систем монтажу сонячних панелей підтверджена сертифікатами міжнародного зразка. Продукція, представлена в інтернет – магазині «СоларБуд», відповідає стандартам MLAR/LAR/RbALei на підставі тривалих випробувань готових конструкцій з різними за складністю та видами навантаженнями.

Купити кріплення для сонячних батарей завжди можна інтернет – магазині «СоларБуд».