Кошик
6 відгуків
Відновлювальні джерела енергії. Продаж. Консультація. Проектування. Монтаж.
+380969113832

Розширювальні баки

Розширювальний бак

Принцип дії та переваги

         Рідина, як теплоносій, має одну важливу властивість – при нагріванні розширюватися і займати більший об’єм. У системах теплопостачання це може привести до розгерметизації, або просто кажучи до розриву якоїсь з ділянки трубопроводу. Для того щоб уникнути таких неприємностей в системи опалювання та водопостачання встановлюють розширювальні баки.

         Якщо ви хочете щоб ваша система теплопостачання працювала бездоганно протягом багатьох років, то звертайтеся до спеціалістів компанії «SolarBud». Ми надамо вам якісну консультацію і допоможемо з вибором обладнання.

 

Принцип дії розширювального баку

         Розширювальний бак є повністю герметичним і монтується до трубопроводів завдяки фланцевим або різьбовим з’єднанням. В середині його розташована гумова мембрана, вона умовно розділяє бак на дві частини: з теплоносієм, і з повітрям.

         Коли теплоносій розширюється, лишня рідина потрапляє у бак і давить на мембрану яка під її тиском вдавлюються, зменшуючи об’єм тієї частини бака що з повітрям. Коли температура теплоносія знизиться, він знов потрапляє до системи теплопостачання.

         Гумова мембрана рветься в дуже рідких випадках і якщо це трапляється то спрацьовують запобіжні клапани. Завдяки цьому система залишається повністю герметичною.

 

Переваги закритих розширювальних баків

  • ·         невеликі габаритні розміри;

  • ·        система повністю герметична і не має контакту теплоносія з повітрям, до того ж завдяки якісній теплоізоляції баки енергозберігаючі;

  • ·        закритий розширювальний бак дає можливість працювати системі під високим тиском.

У вас є можливість придбати таке обладнання у компанії «SolarBud» по приємній ціні та з гарантією. У наявності є багато моделей фірми Zelmet, які мають об’єми від 4 до 500 літрів.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Расширительный бак системы теплоснабжения – придайте надежности вашей системе

Одним из главных показателей систем теплоснабжения является их стабильность. Согласитесь, будет очень плохо, если в сильный мороз система отопления откажется функционировать. Это будет просто катастрофой. Поэтому над вопросами стабильности работы нужно задумываться еще на этапе планирования. Для этого лучше всего обратиться за помощью к профессионалам своего дела, например, к специалистам компании «SolarBud».

Расширительный бак – это один из главных элементов надежности и безопасности системы. Его главная задача предохранять трубопроводы от разгерметизации. В нашем магазине представлен большой выбор такого оборудования, вы сможете найти бак для любой системы теплоснабжения.