Кошик
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Сонячні колектори

Cонячні колектори, їх види і ціна

Останніми роками дуже великим попитом користуються сонячні колектори. Таку затребуваність можна пояснити високою економією енергоресурсів, таких як газ, електрика, вугілля. Такому обладнанню як сонячний колектор по силі заощадити до 20-30% палива за один опалювальний сезон. Ця економія можлива завдяки використанню сонячної енергії, та правильно підібраної і налаштованої установки сонячного колектору.

 

Види сонячних колекторів

У нас ви можете придбати такі види колекторів:

·         Вакуумні.

Вакуумні сонячні колектори себе добре зарекомендували навіть у північних широтах, де температури повітря невеликі і тривалість сонячної доби мала. У Києві та у межах всієї України це самі затребувані види;

·         Плоскі.

Вони можуть використовуватися як цілий рік, так і сезонно . В якості теплоносія може бути задіяна як вода, так і пропіленгліколь.

Спеціалісти "SolarBud" рекомендують своїм клієнтам застосовувати пропіленгліколь, так як він має кращі фізичні властивості. Головна з них – він не замерзає на сильному морозі.

·         Термосифонні.

Термосифонні сонячні колектори виділяються серед всіх інших типів можливістю їх використання переважно в період з березня по листопад, при температурі вище 0 ° С. Вони знаходять широке застосування для нагріву води та опалення на дачах, готелях, пансіонатах, туристичних комплексах, де люди перебувають в літній та осінньо-весняний період.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 5

Солнечный коллектор для отопления дома

В связи с тем, что настало время дорогих энергоресурсов, пришло время для использования солнечной энергии. Ее применение может значительно снизить ваши затраты на газ, для этого вам нужно только купить солнечный коллектор.

Солнечный коллектор - это широко распространенное устройство, которое используют для преобразования солнечного излучения в тепловую энергию, передавая её теплоносителю. Мировой опыт использования говорит о стремительно растущем спросе и широком распространении в развитых странах. При постоянно повышающихся тарифах на газ, отопление и электричество люди всё чаще и чаще обращаются к использованию альтернативных возобновляемых источников энергии. Мы рекомендуем устанавливать солнечные коллекторы для подготовки горячей воды и отопления как в частных домах, дачах, так и на крышах высотных жилых зданий, балконах, школах, детских садах, в том числе и для автозаправок, автомоек. 

За энергию солнца вам платить не нужно и наши гелиосистемы сэкономят и вернут ваши вложенные в них денежные средства в короткий срок. 

Вашему внимаю предлагаются 3 основные типа коллекторов: вакуумные, термосифонные и плоские. Схема работы может быть как без напорная, то есть без создания давления насосом в системе, так и напорная, то есть под давлением до 6бар которое создается насосной группой. Температурные режимы и давления в системе контролируется контроллером и всевозможными датчиками. Нагретый теплоноситель двигается по контуру в аккумулирующий бак и нагревает воду в нём, которая затем уже направляется непосредственно потребителю.