Продавец "SolarBud" развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Вітрогенератори / Вітрові електростанції

Вітрогенератори для дому

Вітрові електростанції - простий та екологічний спосіб використання енергії вітру. Вітрова електростанція складається з вітрогенератора, потужність якої може мати діапазон 100 Ват-10 мВат, інвентора напруги, комплекту акумуляторних батарей, контролера заряду.

Вітрогенератори для домашнього користування (купить можна на сайті SolarBud) можуть бути з горизонтальною або ж з вертикальною віссю. Принцип роботи вітрогенератора впливає на продуктивність вітрової електростанції. Генератори, що мають горизонтальну вісь, мають більший КПД, вони дешевші, легші в регулюванні та здійсненні штормового захисту.  Але, якщо ви плануєте працювати зі слабкими вітрами,  генератори з вертикальною віссю, які мають потужність до 1 кВт, будуть більш продуктивними. Крім того, такі вітрогенератори майже не створюють шум.

Де доцільно будувати вітрові електростанції?

1.    У місцях, де немає змоги провести загальну мережу або ж підключення коштує занадто дорого.

2.    У місцях, де часто вимикають електроенергію.

3.    Не потрібно забувати і про середньорічну швидкість вітру. Якщо вона менша за 3 м/с, встановлювати вітрову електростанцію не варто.

4.    Найбільший вітроенергетичний потенціал мають Карпати, узбережжя Азовського та Чорного морів. Придніпровська височина та височини південно-західної України також мають хороший потенціал.

5.    Найкраще встановлювати вітрові електростанції біля водойм (річок, ставків, озер тощо) і у місцях, що знаходяться вище ніж основний рельєф.

Вітрова електростанція для дому має такі переваги:

1.    Екологічність. Вітрові електростанції не забруднюють навколишнє середовище.

2.    Невичерпність ресурсів.

3.    Вітрову електростанцію можна встановити там, де немає інших джерел енергії. Вітрові установки є повністю автономними.

4.    Вітрові електростанції не займають багато місця, швидко монтуються та не потребують використання складної техніки.

Купити вітрову електростанцію в Україні, а також вітрогенератори можна в компанії Solarbud.
           
Ветровые электростанции – непревзойденное решение для тех, кому необходима полностью автономная электростанция. Ветряной генератор –одна из самых важных составляющих ветряной электростанции. Ветровой генератор может быть с горизонтальной или вертикальной осью. Стоимость ветрогенератора горизонтального ниже, чем вертикального, а продуктивность выше в 3 раза. Но учтите, если там, где вы хотите установить ветрогенератор, нет сильных ветров, вам лучше использовать вертикальные малошумные ветрогенераторы.

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2

Основные преимущества ветряных электростанций:

1.     Экологичность. Полное отсутствие вредных отходов.

2.     Автономность. Ветряную электростанцию можно установить там, где не найдется дополнительных источников энергии.

3.     Ветрогенератор для дома занимает минимум места, легко монтируется, не требует применения сложной техники.

4.     Неисчерпаемость ресурсов.

Купить ветровую электростанцию в Украине можно у фирмы SolarBud.

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner