Кошик
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Системи автономного вуличного освітлення

Автономне освітлення вулиць

Безперечно, добре освітлені вулиці завжди складають не лише приємне враження, а й відчуття повної безпеки. Це також ознака хазяйновитого та уважного до мешканців керівництва населеним пунктом. Особливо потребують якісного освітлення місця вздовж автомобільних доріг, на пішохідних переходах тощо. Адже це запорука зниження аварійності на дорогах, особливо – на швидкісних магістралях. Не менш важливо мати автономне освітлення на території власної садиби.

Сучасні види освітлення кардинально відрізняються від тих диво – ліхтарів, що багато десятиліть сяяли лише навколо себе й з великими енерговитратами. Новітні світлодіодні системи окрім того, що мають яскраве приємне світло, відрізняються мінімальним споживанням електричної енергії. Та чи не найважливішим є факт роботи таких ліхтарів від автономної системи енергозабезпечення на базі СЕС (сонячної електростанції). Розумно дібраний комплект  слугуватиме довго, без перешкод та потребуватиме мінімального обслуговування.

Термін гарантійної експлуатації комплектів для автономного освітлення вулиць складає 24 місяці, чого цілком достатньо упевнитися, що кожен прилад у ньому якісний. Ступінь захисту системи IP65, відповідно до держстандарту.

Переваги систем автономного освітлення вулиць

·        високий клас захисту від ураження електричним струмом;

·        високоякісні світлодіоди з пристойним індексом передачі кольору;

·        невисока потужність (40 Вт) з високою світловіддачею;

·        зручне транспортування, обслуговування, простий монтаж;

·        можливість монтажу на будь-яку вертикальну опору;

·        «антивандальний» бокс для акумуляторних батарей, контролерів;

·        антикорозійні  кріплення з оцинкованої сталі;

·        контролери з функцією «сутінкового реле»;

·        таймер контролера, що спрощує керування освітленням;

·        функція автоматичного введення резерву (АВР);

·        заощадливе, високоякісне освітлення пішохідних переходів.

Використання автономних систем освітлення вулиць

Нескладна схема під’єднання компонентів автоматичної системи освітлення, простий принцип роботи надає додаткових переваг її власнику. З мінімальними витратами вона здатна надати максимум можливостей.

Використовуватися ліхтарі з автономним живленням можуть як муніципальними, державними службами, так і приватними підприємцями та фізичними особами, що не належать до підприємців. Та основна зручність полягає у можливості використовувати їх в умовах недосконалих електромереж або ж за повної відсутності таких. Систему створено таким чином, що заряд батарей відбувається навіть під час слабкої інсоляції. За гірших умов зарядка можлива як від інших автономних джерел, так і шляхом прямого увімкнення до централізованих електричних мереж.

Стандартний перелік компонентів системи автономного вуличного освітлення складає:

·        світильник;

·        акумулятор;

·        сонячний фотоелектричний модуль;

·        PWM контролер;

·        телекомунікаційний бокс;

·        кріплення для світильника та фотоелектричного модуля;

·        комплект під’єднання: конектори, кабель.

Важливо зауважити, що виробники контролерів, які застосовуються у системах автономного вуличного освітлення, врахували різні ступені інсоляції у різні пори року та для більш чіткого керування світильником додали модуль годинника. Він має функцію календаря для визначення часу доби, місяця та/або пори року, що надає максимально гнучке налаштування різних режимів роботи системи. Ця функція у купі із димером та «сутінковим реле» допомагають досягти максимальної енергоефективності як в умовах міста, так і на відкритих магістралях.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Автономное уличное освещение

 

Экономия электроэнергии не заключается в отключении неких приборов, ее достигают, благодаря использованию современных технологий, в том числе - в системах освещения. И тут автономный комплект со светодиодными фонарями то, что нужно. С максимальной эффективностью такое освещение будет работать на открытых участках, но и в условиях населенного пункта тоже неплохо.

Компоненты системы выполнены из высококачественных долговечных материалов, все сертифицировано. Стандартная комплектация включает:

·        светильник:

·        аккумулятор;

·        солнечный фотоэлектрический модуль;

·        PWM контроллер;

·        крепления для светильника и фотоэлектрического модуля;

·        комплект для подсоединения из коннекторов и кабеля;

·        телекоммуникационный бокс.

Преимущества систем автономного освещения улиц

·        низкое потребление энергии с высокой светоотдачей;

·        высокий класс защиты от поражения электрическим разрядом;

·        функция автоматического ввода резерва (АВР);

·        контроллер с функцией таймера и «сумеречного» реле;

·        «антивандальный» инсталляционный бокс в комплекте;

·        крепления из оцинкованной стали не подвластны коррозии;

·        возможность монтажа на любой вертикальной опоре;

·        высокий процент экономии электроэнергии при ярком освещении.

Применение систем освещения улиц автономных

Для безопасности на дорогах и удобства передвижения автономное освещение улиц - это не только экономно, но также очень удобно. Такие системы легко монтируются вдали от населенных пунктов, не требуют особого обслуживания, но достаточно энергоэффективны.

Четкую реакцию на смену суток или времени года в системе автономного уличного освещения обеспечивает «умный» контроллер со встроенным таймером, димером и «сумеречным» реле. При полном отсутствии источника солнечной энергии аккумуляторные батареи легко заряжаются от других автономных источников или напрямую от электрических сетей.