Кошик
11 відгуків
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Щити розподільні

Щити розподільні

Якщо потрібно облаштувати електромережу, де планується використання одночасно багатьох електричних приладів, то це не можливо без розподільного щиту. Його задача – приймати та розподіляти електричну енергію. Класифікують навесні або обліково – розподільні щити.
Розподільний щит – електричний ввідний прилад, за допомогою якого здійснюється розподілення енергії по приміщенню або його частини. Також, прилад називають розподільним пунктом. Вирисовується  при напрузі не менш 1000 Вольт та частоті до 60 Герц. Ввідно – розподільні щити можуть використовуватися у приватних будинках, квартирі, у невеликих адміністративних приміщеннях або господарствах. Існують наступні види щитів:

  • Головні
  • Групові
  • Квартирні
  • Етажні

Металічні електричні розподільні щити типу Головні, необхідні для вводу та розподілу по всьому багатоквартирному будинку, або промисловому приміщенню. Розраховані на велике навантаження, більше ніж 1,5 Кв.
Щити типу Групові, використовується для контролю окремих груп споживачів току. Етажні, використовують для розподілу енергії на декілька квартир, розташовуються на окремому поверсі. Квартирні, встановлюються безпосередньо у квартирах або приватних будинках.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: