Кошик
11 відгуків
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Ножові запобіжники

Ножові запобіжники

Нові системи електроживлення передбачають велику кількість елементів, дія яких спрямована на захист електричних приладів та електро дротів. Одним з таких елементів є електричний запобіжник ножовий. Його призначення – захищати вашу мережу. Новітні моделі мають спеціальні індикатори, які сигналізують про настання неприйнятних умов роботи. Розташований на передній панелі, про негаразди сигналізує червоним коляром.

Сучасні моделі мають менший розмір, що дозволяє розташовувати їх таким чином, щоб не псувати загального інтер’єру. Компактніші розмірі дозволили виробникові знизити вартість, за рахунок зниження їх собівартості. Відрізняються новітні ножові запобіжники, малими втратами в мережі та високою спроможністю вимикатися при любих робочих токах плавких вставок.

Корпус виготовлений з стеатита – матеріал стійкий до перепадів температури. Бокові кришки виготовлені з алюмінію, який забезпечує апарат від корозії. В середині розташована плавка вставка з меді, яка поєднується з середини до ножового контакту. Корпус заповнений кварцовим піском, крупинки якого однакого розміру та особливої грануляції. Ножові контакти виготовлені з меді, та покриті сріблом та нікелем.

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: