Кошик
11 відгуків
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Запобіжники циліндричні

Запобіжники циліндричні

Сучасна електромережа живить безліч електричних побутових приладів. Для того, щоб вони прослужили вам не один рік необхідно потурбуватися про те, що захистити мережу від стрибків напруги та інших аномалій роботи.
Один з таких засобів є запобіжник циліндричний. Являє собою комутаційний прилад, який вимикає захисне коло, за допомогою руйнування струмопровідних часток, які сприяють перевищенню допустимих норм. Так, відбувається захист вашої електромережі від замикань, перенавантажень та пошкоджень.

Запобіжник циліндричний діє за принципом захисту електричного кола. Відбувається це, за допомогою прийомів із трансформації струму. Суміщені за допомогою кабелів запобіжники поєднуються та розташовуються в межах розподілюючого апарату. На тих ділянках, де межі розташовуються на значній відстані одна від одної – застосовують два на пів комплекту захисних пристроїв. Зазвичай, таким чином облаштовують повітряні лінії.

У циліндричному запобіжнику передбачено два контактних елемента, які поєднуються у одному корпусі. Тільки у швидко насичуваному трансформаторі запобіжники мають три стержні з обмоткою, а вихідне струмове реле є виконавчим органом.

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 5