Кошик
6 відгуків
Відновлювальні джерела енергії. Продаж. Консультація. Проектування. Монтаж.
+380969113832

Системи кріплення для сонячних батарей

Системи кріплення для сонячних панелей

Щодня зростаючий попит на альтернативні джерела енергозабезпечення створює неабияку конкуренцію і серед виробників різних видів та засобів монтажу сонячних панелей. Це чудово, адже із міцністю, кріпильних систем і матеріалів, на ринок України та інших держав приходить також і естетична складова інженерних рішень.

Розмістити сонячні панелі можна будь – де і залежить це від самого об’єкту, на якому встановлюється електростанція. Має значення розмір та площа вільного для інсталяції місця, потужність приладів, що потребують живлення, умови утримання та обслуговування системи, оточення об’єкту природне чи штучно створене. Виходячи із даних та деяких інших параметрів, можна придбати кріплення для сонячних панелей наступної конструкції:

·        для покрівельного монтажу (із нахилом);

·        для покрівельного монтажу (пологий);

·        для грунтового монтажу.

 

Види кріплень для сонячних пенелей та комплектів із них

Заради комфорту клієнтів виробники та дистриб’ютори створили готові монтажні рішення для сонячних енергетичних систем у повній комплектації, але ви можете придбати кріплення, аксесуари та інші елементи усі окремо на свій розсуд.

Зручні для використання повноцінні комплекти можуть включати такі елементи кріплень (до земляних та пологих покрівель):

·        з’єднувачі подвійні;

·        з’єднувачі - кутки;

·        профілі монтажні;

·        кріплення до фотомодулів;

·        консолі стінові.

А також комплекти до дахів із похилою покрівлею:

·        монтажна рейка;

·        кріплення для фотомодулів;

·        кріплення до покрівлі;

·        заглушки;

·        з’єднувачі.

Важлива складова зручної у використанні та ефективної сонячної електростанції – адекватний монтаж і матеріали з яких він проводиться. Адже якість інсоліції прямо пропорційна тонкощам вибору місця, кутові нахилу та міцності комплектуючих. Також кріплення, що відповідають високим стандартам створюють належні умови безпеки під час інсталяції сонячної електростанції та під час її експлуатації.

Особливість більшості елементів кріплень полягає у застосуванні високоякісної сталі, що оцинкована за допомогою методу безперервного гарячого занурення. Саме такий метод використовує компанія Walraven із Нідерландів у своїх комплектуючих, придбати у інтернет – магазині «СоларБуд» котрі можна завжди. Лише оберіть спосіб розташування – на даху похилому, пласкому чи на землі.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Системы крепления для солнечных батарей

Говоря об альтернативных источниках електроенергии, стоит обратить внимание на способы и средства монтажа. Важно купить крепления для установки солечных панелей, точно соответствующие нагрузке и месту расположения станции, а также имеющие уверенный запас прочности.

Комплектующие производства голландской компании Walraven выпущены из высокопрочной стали толщиной 1,5 – 2,5 мм и оцинкованы методом непрерывного горячего погружения. Этот метод носит имя Тадеуша Сендзимира, изобревшего его и способ получения нержавеющей стали.

 

 Свойства креплений для солнечных батарей

·        надежность, точность соединений;

·        устойчивость к порывам ветра, обильным снегопадам;

·        простота сборки, возможность добавления элементов;

·        длительный срок безпрерывной эксплуатации;

·        постоянное наличие всех элементов, соединений, крепежей.

Высокая степень прочности систем монтажа солнечных пенелей подтверждена сертификатами международного образца. Продукция, представленная в интернет – магазине «СоларБуд», соответствует стандартам MLAR/LAR/RbALei на основании длительных испытаний готовых конструкций с различными по сложности и видам нагрузками.

Купить крепления для солнечных батарей всегда можно в интернет – магазине «СоларБуд».