Кошик
6 відгуків
Відновлювальні джерела енергії. Продаж. Консультація. Проектування. Монтаж.
+380969113832
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)

Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)

Джерела безперебійного живлення для автономної та стабільної роботи електроприладів

Усе, що дає технічний прогрес, робить нас більш мобільними, підвищує працездатність та працеспроможність. Та за шаленим темпом появи нових приладів не встигає іноді модернізуватись централізована електрична мережа. Тож на допомогу приходять пристрої, що вирішують такі питання, завдяки накопиченню кіловатів на власних або під’єднаних акумуляторних батареях.

Джерела безперебійного живлення випускаються у великій кількості варіантів та можуть бути призначені для побутового й промислового використання. Також, залежно від внутрішніх параметрів, можна купити ДБЖ окремо для компьютерної, аудіо – відео техніки або для опалювального чи іншого обладнання.

 

Властивості джерел безперервного живлення

Зазвичай джерела безперебійного живлення оснащуються спеціальним модулем, здатним передавати інформацію про стан заряду та інші параметри системи керування приладами, що живляться від нього. Також вони мають власні дисплеї, де відбувається відображення кількості заряду, стабільність мережі у сенсі напруги, частоти. За архітектурою ДБЖ класифікуються на:

·        резервні джерела;

·        лінійно – інтерактивні джерела;

·        джерела неперервної дії.

Резервні або Offline ДБЖ відрізняються порівняно невеликою ціною, мінімальним виділенням тепла та високим ККД. Вони постійно з’єднані із приладами та, під час мережевих збоїв автоматично перемикаються на акумуляторну батарею.

Лінійно – інтерактивні джерела відрізняються від резервних наявністю автоматичного регулятора напруги. Це дозволяє не перемикатись на батарею за коливань у мережі, а вирівнювати її показники.

ДБЖ неперервної дії або On – Line має істотну перевагу у відсутності так званого часу перемикання та здатен підтримувати постійну напругу, захищаючи прилади, життєво важливе обладнання. Вони можуть відрізнятись за потужністю, формою напруги (чиста або модифікована синусоїда), наявністю вбудованих ШІМ або МРРТ контролерів, LCD або LED дисплеїв. Такі ДБЖ однаково добре працюють із мережею та генераторами, що є важливим при під’єднанні до альтернативних електричних мереж.

 

Переваги інверторних On – Line ДБЖ

·        можливість подовженого резервування навантажень;

·        можливість вибору зарядного току та місткості акумулятора;

·        наявність ШІМ/ МРРТ контролера, холодний старт;

·        захист від глибокого розряду, перезаряду;

·        інвертор із модифікованою або чистою синусоїдою;

·        можливість паралельно працюючих кількох інверторів;

·        захист від короткого замикання, перенавантаження;

·        зручні дисплеї із чудовою інформативністю.

Зазвичай, інвертори використовуються для компьютерної, телекомунікаційної техніки, у системах безпеки та для безперервного живлення дачних будинків, квартир та інших будівель. Слід ретельно підібрати до обладнання та придбати ДБЖ для альтернативного живлення власної оселі, медичного об’єкту, виробничих приміщень тощо.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Источники бесперебойного питания.

При невысоких мощностях, а местами полном отсутствии централизованных линий электропередач уровень популярности источников альтернативной энергетики возрос. Разные виды энергоустановок требуют различного дополнительного оборудования, в том числе источников бесперебойного питания (ИБП).

Отличным решением может стать возможность купить ИБП компании Solar Expert, что много лет разрабатывает и выпускает инверторы высокого качества сборки, разных мощностей, технических характеристик.

 

Свойства источников безперебойного питания

·        высоконадежная система предупреждения, защиты;

·        безпрерывная работа до 24 часов;

·        прекрасно работают от сети 12 В;

·        наличие информативного LCD/LED дисплея;

·        понятная автоматическая система управления;

·        приемлимый диапазон ценовых решений.

 

Применение ИБП (источников бесперебойного питания)

Основное назначение ИБП – комфорт в любое время, в любом доступном и малодоступном месте. Безперебойная подача электроэнергии создает возможности для плодотворной работы, домашних дел, хобби, развлечений. Вы легко запитаете с помощью ИБП медицинское, военное, холодильное и другое оборудование.

Определиться с параметрами и купить источник бесперебойного питания можно в интрернет – магазине «СоларБуд».