Кошик
6 відгуків
Відновлювальні джерела енергії. Продаж. Консультація. Проектування. Монтаж.
+380969113832
Мережеві електростанції під "Зелений тариф"

Мережеві електростанції під "Зелений тариф"

Мережеві електростанції під "Зелений тариф"

Зелений тариф — це чудова можливість отримати прибуток від власної  сонячної електростанції. 

Що для цього потрібно?

Встановити власну сонячну електростанцію та укласти договір з державою, згідно якого у вас будуть купувати електроенергію в 4-5 разів дорожче за стандартні тарифи.

Зелений тариф на електроенергію діє в Україні з 2009 року. З кожним роком все більше українців встановлюють в своїх оселях мережеві електростанції та переходить на зелений тариф.

Які ж переваги має зелений тариф  на електроенергію в Україні?

1.       Це можливість зекономити на комунальних, які постійно ростуть в ціні.

2.       Мережеві сонячні електростанції з зеленим тарифом—це екологічно.

3.       Ви можете встановити більш потужну електростанцію (до 30 кВт). Зелений тариф дасть вам можливість покрити всі витрати значно швидше.

4.       Додатковий та стабільний дохід.

5.       Зелений тариф  для юридичних осіб, а також та фізичних осіб діє однаково. Для переходу на зелений тариф  в Україні, не потрібно жодних ліцензій.

 

Що потрібно зробити, щоб зареєструвати зелений тариф для домогосподарств, приватних будинків тощо?

1.       Необхідно підібрати обладнання. Не всі сонячні батареї підходять для зеленого тарифу. В Україні максимальна потужність батареї сонячної повинна бути не вище 30 кВт. Навіть якщо ваш будинок потребує набагато менше енергії, краще встановлювати найпотужніші сонячні станції. Така електростанція дасть вам можливість отримати непоганий дохід.

2.       Для точного підрахунку виробленої та витраченої  сонячної енергії потрібно встановити двонаправлений лічильник, який має комунікаційний модуль.

3.       Для укладення договору потрібно, щоб усе обладнання вашої геліосистеми було якісним та сертифікованим. Вам потрібно мати експлуатаційний акт системи, технічні паспорти на обладнання, однолінійну схему та сертифікати.

Компанія SolarBud допоможе вам підібрати якісне обладнання для електростанції (зелений тариф), ми завжди надаємо усі необхідні технічні паспорти та сертифікати на обладнання. Купуючи в SolarBud, ви можете бути впевнені, що наша техніка буде працювати дуже довго та надійно.

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Подключение зеленого тарифа-великолепнейший способ заработать на собственной гелиосистеме. Тариф зеленый с 2009 года существуют в украинских реалиях.

 

Тариф зеленый позволяет владельцам солнечных электростанций продавать избыток электрической энергии государству по значительно превышающим обычные тарифам.

Почему купить зеленый тариф—это невероятно выгодно?

1.       Гелиосистема с зеленым тарифом поможет вам тратить ощутимо меньше на коммунальные.

2.       Зеленый тариф 2017 позволит вам постоянно получать за электричество дополнительные деньги.

3.       Электростанция для зеленого тарифа окупится значительно скорее, даже если вы поставите наиболее мощную и дорогую гелиосистему.

4.       Зеленый тариф одинаково реален, как для предприятий, корпораций, фирм, так и для особ физических, а также юридических и для домовладений. Для подключения тарифа зеленого не нужна вообще никакая лицензия.

 

Если вам нужен тариф зеленый, вы должны выбрать лучшие панели солнечные. Максимальная мощность, доступная для зеленого тарифа равна 30 кВт. Покупайте батареи солнечные именно 30 кВт, так как весь неиспользованный остаток энергии у вас закупит государство. После установки гелиосистемы вам необходимо поставить счетчик, фиксирующий, сколько энергии выработано, а сколько использовано. После этого необходимо заключить договор про использование электроэнергии с государством.

Компания SolarBud поможет подобрать вам самые качественные и невероятно долговечные солнечные панели для зеленого тарифа, предоставит все техпаспорты и необходимые сертификаты.