Кошик
6 відгуків
Відновлювальні джерела енергії. Продаж. Консультація. Проектування. Монтаж.
+380969113832

Мережеві інвертори

Мережеві інвертори та їхній принцип роботи

 

Сонячний інверторважлива складова сонячної фотоелектростанції. Інвертори для геліосистем поділяються на автономні, мережеві та гібридні.

 

Принцип роботи мережевих інверторів:

1.    Мережеві сонячні інвертори необхідні для конвертування струму постійного від панелей сонячних у змінний струм, а також постачання його в мережу. Наприклад, у внутрішню мережу домогосподарства/підприємства або ж у зовнішню мережу електропостачання.

2.    Мережеві інвертори мають таку особливість — вони визначають різницю між напругою вихідною з напругою центральної електромережі. Наступним кроком, інвертори встановлюють вихідну напругу таким чином, щоб вона була більшою за напругу яку ми отримуємо з центральної мережі. Тільки у такому випадку починається перетікання струму у мережу.

3.    Мережеві фотоелектричні інвертори в переважній більшості обладнані системою МРРТ, яка дозволяє відстежити максимальну потужність сонячних панелей. Це дозволяє одержувати з сонячних панелей максимальну кількість енергії (95-98%), навіть при несприятливій хмарній погоді.

У час, кори генерація енергії відсутня, інвертор знаходиться у режимі очікування з енергоспоживанням всього - 0,2-0,5 W.

Цей тип інверторів не використовується у системах укомплектованих акумуляторними батареями, так як заряд батарей ними не відбувається. Такі інвертори використовуються лише у сонячних електростанціях що працюють за зеленим тарифом.

 

Купити обладнання для геліосистем: інвертори для панелей сонячних від провідних світових виробників (наприклад, мережеві інвертори fronius symo), сонячні панелі, контролери можна в компанії SolarBud.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 5