Кошик
13 отзыва
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Теплоізоляція для труб

Теплоізоляція для труб

В умовах необхідності заощаджувати енергоносії та зменшувати витрати на утримання комунікацій, їх ремонти, заміни, актуальність енергозберігаючих технологій не обговорюється. Навіть державні підприємства, що традиційно були першими марнотратцями, переобладнуються, модернізуються, утеплюються, захищаються від примх природного та техногенного характеру. І перші важливі кроки до зниження ризиків у комунальному господарстві – теплоізоляція усіх комунікацій як внутрішніх, так і зовнішніх. Труби холодної, гарячої води, опалення, газові мережі тощо слід обов’язково захищати.
Сучасні легкі теплоізоляційні вироби мають структуру піноматеріалу у вигляді закритих чарунок. Їх здатність оберігати від морозу та спеки пояснюється низькою теплопроводністю. Такі матеріали добре відштовхують вологу, пару, захищаючи обладнання від корозії, також переважно самозатухають, не підтримуючи горіння. Одним із найрозповсюдженіших матеріалів для виготовлення ізоляційних виробів є синтетичний каучук. Гнучкий, надійний, не містить волокон, формальдегідів, пилу, кадмію.
Форми та види теплоізоляційних матеріалів
Найбільш розповсюджена форма ізоляції у вигляді трубки. Вона схожа на чохол, що підбирається за диаметром труби та легко монтується. Також виготовляються рулонні або листові форми теплоізоляційних матеріалів. Кожен по-своєму зручний та використовується індивідуально, залежно від вимог

 • кожухові
 • заливочні
 • штучні
 • рулонні
 • комбіновані

Застосування теплоізоляційних матеріалів

Що би ви не будували, які б ремонтні роботи у приміщеннях чи за їх межами не проводили, наявність комунікацій зажди потребує особливого догляду. Перелік мереж, що захищаються спеціальними теплоізоляційними матеріалами, засобами від зовнішніх впливів:

 • технічне обладнання
 • труби систем охолодження, заморозки
 • каналізаційні мережі
 • гаряче та холодне водозабезпечення
 • труби вентиляційних систем
 • паропроводи систем центрального опалення
 • газові комунікації за підвищеної вологи, морозу, спеки

Використовуються теплоізоляційні матеріали у медичних, освітніх, інших соціальних закладах, на виробництвах, складах різного ступеня вологості та температури, технічних приміщеннях, а також у житловому фонді. Їх надійність не викликає сумнівів, адже ці матеріали не горять, не пропускають пару, вологу, захищають труби із будь-яких матеріалів від руйнації, корозійних явищ тощо.

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3

Теплоізоляція KAIFLEX та Armaflex - німецька якість по українській ціні

         Теплоізоляція Armaflex виготовляється у Німеччині по сучасним технологіям, вона стійка до ультрафіолетових променів та високих температур. Її можна використовувати на трубопроводах та компонентах систем теплопостачання з температурою до 150 градусів. Вона має довгий термін експлуатації.

До переваг цієї теплоізоляції можна віднести:

·         простоту встановлення;

·         відсутність шкідливих речових, таких як фурани, діоксини, хлориди та інші;

·         має гарну гнучкість при низьких температурах;

·         володіє проти пожежними якостями;

·         привабливий показник теплоізоляції.