Кошик
12 отзыва
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Комплекти систем сонячних колекторів

Який краще сонячний колектор придбати?  Наші спеціалісти компанії "SolarBud" рекомендують обирати комплексні рішення, у яких підібрано все необхідне обладнання: колектор, бак акумулятор, розширювальний бак, контролер, теплоносій, крани та все необхідне до монтажних робіт. Такі комплекти, в залежності від потреби, можна придбати для приватних будинків, дач, готелів, автозаправних станцій, шкіл, дитячих садочків чи офісів.

Встановлення сонячних колекторів частіше виконується на дахах споруд, це дозволяє економити простір. Монтаж виконується на спеціальне кріплення під плаский або похилий дах.

Якщо ви не знаєте де придбати сонячний колектор високої якості і по приємній ціні, то звертайтеся до компанії "SolarBud", ми вам допоможемо.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Высокое качество и гарантия

         Если вы в затруднении и не знаете, какой вариант оборудования приобрести, то не теряйте времени, обращайтесь в компанию "SolarBud". Наши специалисты предоставят вам качественную консультацию и при потребности приедут на место установки. Вы не будете оставлены один на один с вашей проблемой!

         Для подробного самостоятельного ознакомления, советуем вам обратить свое внимание на готовые решения. Такие солнечные коллекторы для нагрева воды пользуются большим спросом у наших клиентов, но если у вас есть желание что-то поменять в комплектации под ваши потребности, то мы всегда вам поможем и подскажем.