Кошик
3 відгуки
Відновлювальні джерела енергії. Продаж. Консультація. Проектування. Монтаж.
+380969113832
Труба гофрована / Теплоізоляція / Фітинги / Комплектуючі

Труба гофрована / Теплоізоляція / Фітинги / Комплектуючі

Комплектуючі для систем опалення

Гофровані труби, теплоізоляція та фітинги

         Для створення якісної системи теплопостачання не обійтися без таких компонентів як фітинги, теплоізоляція та гофротруби. Ринок цих матеріалів має великий асортимент і покупець не може в ньому зорієнтуватися і здебільшого купує низькоякісні компоненти.

Якщо ви не хочете по декілька разів купувати одні і ті ж компоненти та платити кошти за їх заміну звертайтесь до компанії «SolarBud». Тут продаються якісні компоненти всесвітньо відомих компаній по доступній ціні.

Теплоізоляція KAIFLEX та Armaflex - німецька якість по українській ціні

         Теплоізоляція Armaflexвиготовляється у Німеччині по сучасним технологіям, вона не боїться ультрафіолетових променів та високих температур. Її можна використовувати на трубопроводах та компонентах систем теплопостачання з температурою до 150 градусів. Вона має довгий термін експлуатації.

До переваг цієї теплоізоляції можна віднести:

·         простоту встановлення;

·         відсутність шкідливих речових, таких як фурани, діоксини, хлориди та інші;

·         має гарну гнучкість при низьких температурах;

·         володіє проти пожежними якостями;

·         привабливий показник теплоізоляції.

Гофровані труби

         Інтернет магазин «SolarBud» пропонує вам гофротруби GofraFlex та EcoFlex, вони мають велику гнучкість та легко приймають необхідні форми. Їх виготовлення ведеться з нержавіючої сталі на заводі розташованому у Турції. Даний тип труби застосовуються для побудови систем сонячних колекторів, опалення та водопостачання.

Фітинги та допоміжні елементи

         Без цих елементів не може бути виконаний монтаж обладнання, вони потрібні для з’єднання трубопроводів між собою та з різноманітними клапанами, запірною арматурою та іншими елементами системи. Крім них у нас ви можете придбати різноманітне допоміжне обладнання і матеріали, наприклад, гайки, паранітові прокладки, муфти та багато іншого.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
Можлива електронна оплата:
  
  
  
товарів на сторінці:
1 2 ... 5

Комплектующие для систем теплоснабжения

         Для того чтобы создать любую систему теплоснабжения нужно не только ее правильно рассчитать, но и закупить качественные комплектующие. Чтобы сэкономить ваше личное время, предлагаем вам ознакомиться с ассортиментом продукции реализуемой в магазине «SolarBud».

         Тут вы можете приобрести высококачественные комплектующие изготовленные в Германии, Италии и Турции. Вас ждет большой выбор гофрированных труб, фитингов, теплоизоляции и много другого. Все комплектующие для солнечных систем и отопления имеют требуемые сертификаты качества.