Кошик
6 відгуків
Відновлювальні джерела енергії. Продаж. Консультація. Проектування. Монтаж.
+380969113832

Фітинги / Комплектуючі

Фітинги та Комплектуючі для систем опалення

         Для створення якісної системи теплопостачання не обійтися без таких компонентів як фітинги, теплоізоляція та гофротруби. Ринок цих матеріалів має великий асортимент і покупець не може в ньому зорієнтуватися і здебільшого купує низькоякісні компоненти.

Якщо ви не хочете по декілька разів купувати одні і ті ж компоненти та платити кошти за їх заміну звертайтесь до нашої компанії «SolarBud». Тут продаються якісні компоненти всесвітньо відомих компаній по доступній ціні.

Фітинги та допоміжні елементи

         Без цих елементів не може бути виконаний монтаж обладнання, вони потрібні для з’єднання трубопроводів між собою та з різноманітними клапанами, запірною арматурою та іншими елементами системи. Крім них у нас ви можете придбати різноманітне допоміжне обладнання і матеріали, наприклад, гайки, паранітові прокладки, муфти та багато іншого.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Комплектующие для систем теплоснабжения

         Для того чтобы создать любую систему теплоснабжения нужно не только ее правильно рассчитать, но и закупить качественные комплектующие. Чтобы сэкономить ваше личное время, предлагаем вам ознакомиться с ассортиментом продукции реализуемой в магазине «SolarBud».

         Тут вы можете приобрести высококачественные комплектующие изготовленные в Германии, Италии и Турции. Вас ждет большой выбор гофрированных труб, фитингов, теплоизоляции и много другого. Все комплектующие для солнечных систем и отопления имеют требуемые сертификаты качества.