Кошик
12 отзыва
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Крани / Клапани / Групи безпеки / Манометри

Групи безпеки для систем теплопостачання

Характеристики та призначення

         Система теплопостачання - це складний процес який потребує не тільки якісного обслуговування але й продуманого забезпечення безпеки. В процесі експлуатації трапляються ситуації коли система потребує втручання груп безпеки, це може трапитись коли тиск та температура у трубопроводах підвищується та є необхідність його врівноважити або коли з’являється потреба у регулюванні витрати теплоносія.

 

Група безпеки системи опалення

Призначення та принцип дії

         Група безпеки для опалення по тиску використовується тільки у системах закритого типу, а клапан спрацьовує при досяганні максимально заданого тиску. Здебільшого він дорівнює 3 bar, але все залежить від призначення цих груп безпеки і це значення може бути вищим. Підключення групи безпеки такого типу здійснюється за рахунок фланцевого чи різьбового з’єднання.

У компанії «SolarBud» ви можете придбати якісне обладнання торгової марки Novasfer. Така продукція має внутрішнє різьбове з’єднання з діаметром рівним одному дюйму. Державою виробником цієї продукції є Італія.

 

Витратоміри для насосних станцій

Призначення та під’єднання до системи

         Таке обладнання використовується в насосних станціях систем теплопостачання з метою регулювання потоків теплоносія, а також для промивок, зливу та заповненню опалювального контуру системи. Установка груп безпеки такого плану виконується на різьбовому з’єднанні.

         У наявності є моделі які регулюють потоки у діапазоні від 2-12 літрів за хвилину. Таке обладнання складається з датчику протоку та самого витратоміру. Для того щоб його встановити у систему опалення обладнання є два різьбових з’єднання, одне на ¾ дюйму а друге дюймове. Щоб установка груп безпеки була герметичною використовуються спеціальні прокладки.

Якщо у вас є питання по цьому обладнанню, ви можете звернутися за допомогою до спеціалістів компанії «SolarBud».

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Назначения групп безопасности и их установка

         Для стабильной работы систем теплоснабжения не обойтись без специальных механизмов. Группы безопасности системы отопления применяются именно для этих задач. Они способны продлить срок безаварийной службы вашей системы в несколько раз и сделать регулировку теплоносителя более качественной.

         Компания «SolarBud» предлагает всем своим клиентам широкий ассортимент такого оборудования, у нас вы можете приобрести не только группу безопасности, но и расходомер для насосной станции. Установка группы безопасности выполняется на резьбовых соединениях различных диаметров, зависящих от трубопроводов вашей системы.

         Главной задачей группы безопасности является сохранение системы теплоснабжения от деформаций и розривов трубопроводов. В том случае, если давление подымается до предельного параметра, срабатывает клапан и понижает его.

         Если вам необходимы группы безопасности для отопления, то обращайтесь в компанию «SolarBud».