Кошик
12 отзыва
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Плоскі сонячні колектори

Плоскі сонячні колектори

Енергетична незалежність дедалі частіше стає пріоритетом не лише окремих громадян, а навіть цілих держав. Досягається вона шляхом впровадження системної підтримки бажаючих встановити у межах власного домоволодіння або на великих виробничих площах устаткування для виробництва енергії із відновлюваних джерел, як вітер чи сонце. Україна тут не виключення, бо вже підписано низку Законів, що сприяють енергоефективності та використанню альтернативних джерел отримання енергії.

Сонячна енергетика передбачає декілька видів колекторів, що слугують своєрідними приймачами променів сонця для вироблення теплової енергії:

·        вакуумні;

·        термосифонні;

·        плоскі

Плоскі сонячні колектори мають дещо більшу площу, ніж інші. Це є значною перевагою у теплу пору року та сонячним холодним днем, адже завдяки розмірам вони здатні поглинати більше енергії світла, перетворюючи її на тепло.

 

Особливості сонячних колекторів плоских

Промисловість сьогодні виготовляє кілька видів плоских сонячних колекторів. Серед них панелі, де водяні трубки ізольовані утеплювачем та вакуумні. Обидва види плоских колекторів мають значну енергоефективність, високий ККД (близько 80%) та вакуумні здатні на дещо більшу віддачу.

Зазвичай конструкція плоского колектора складається із алюмінієвого корпуса зі спеціальним покриттям, скла з низьким вмістом заліза, що збільшує поглинання сонячних променів. Також невід’ємною частиною сонячного плоского колектора є мідний або алюмінієвий абсорбер із селективним чи надселективним покриттям, що з’єднується із мідним теплообмінником у формі арфи чи меандра.

Інший вид – плоскі вакуумні колектори – має високу теплоізоляцію за рахунок повного вакууму всередині конструкції. Вважається, що вони здатні виробляти більше теплової енергії за рахунок менших втрат, тому більш ефективні у зимовий період.

Особливістю усіх видів плоских сонячних колекторів є висока герметичність корпусу, застосування ультразвукового зварювання для з’єднання елементів, міцність та високе світлопоглинання використаного скла.

 

Призначення плоских сонячних колекторів

·        підігрів води для господарчих потреб;

·        обслуговування басейнів;

·        додаткова підтримка систем опалення;

·        виробництво теплової енергії для інших потреб.

Лишається обрати вид скла, утеплення елементів, площу панелі, вертикальне або горизонтальне розташування та інші тонкощі. Головне, що плоскі сонячні панелі мають доволі доступну цінову категорію, високий ККД, можливість монтажу під потрібним вам кутом.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

                                                                                                        Плоскі сонячні панелі
        Сьогодні вже нікому, напевно, не треба доводити ефективність, екологічну безпеку сонячної енергетики - тепер це навіть не мода, а необхідність. У світлі підвищення тарифів на енергоносії і для поліпшення Екоклімату, сонячні панелі тепер купують кожен 10 житель країни..

        Один з популярних і енергоефективних видів сонячних панелей є плоскі. Їх основна перевага полягає в більшій, в порівнянні з іншими видами колекторів, площі поверхні і абсорбера. Високий ступінь поглинання сонячних променів, завдяки спеціальним матеріалам і конструкції колекторів, створює високий ККД. Даний факт дозволяє економити  енергоресурси.

        Властивості панелей сонячних плоских
              · Висока енергоефективність, ККД;

              · Ударостійке скло високого ступеня поглинання;

              · Герметична високотехнологічна конструкція;

              · Відмінна термоізоляція;

              · Екологічна безпека з поновлюваного джерела;

              · Великий термін служби (близько 15 років), прийнятна ціна.

        Застосування сонячних плоских панелей
        Сонячні енергосистеми - прекрасне рішення для економії ресурсів, збереження чистоти повітря, річок, грунту. Плоскі сонячні панелі дозволяють отримувати тепло з поновлюваного джерела (сонячних променів) для підігріву води в господарстві, особистих цілях, наповненні і підтримці температури басейнів, часткової або повної заміни теплоносія в опалювальному процесі.

         Зателефонувавши за одним із телефонних номерів компанії «СоларБуд», можна отримати компетентну консультацію і купити будь-яку плоску сонячну панель.