Кошик
12 отзыва
Відновлювальні джерела енергії._______________Київ тел.: +380969113832 / Вінниця тел.: +380673677117
+380969113832

Баки акумулятори для сонячних колекторів та котлів

Акумуляційні баки для геліосистем

Параметри, види та ціна

Для того щоб вся геліосистема працювала ефективно, потрібно купити тепловий акумулятор з необхідними параметрами. Правильний вибір акумуляційної ємності відіграє дуже велику роль, так само як і правильний вибір сонячного колектора. Некоректний вибір накопичувальної ємності може спричинити погане функціонування всієї системи водопостачання.

Основною функцією баків є накопичення теплової енергії та подальша передача тепла в систему водопостачання та опалення . У баках реалізована можливість об'єднання в одну єдину систему різних джерел тепла, що призводить до збільшення ККД системи водопостачання та зниження витрат на паливо до мінімально можливого рівня.

При купівлі таких баків акумуляторів потрібно звернути увагу на наступні важливі параметри:

  • розмір та кількість теплообмінників;

  • тип покриття внутрішньої частини бака;

  • тип та товщина теплоізоляції;

  • наявність та кількість анодних стержнів;

  • місткість та габарити бака акумулятора.

Ще один важливий параметр – це підбір площі змійовика баку. Через нього буде відбуватися теплообмін між нагрітим теплоносієм від колектору і холодною водою. Для цього краще звернутися за консультацією до наших спеціалістів. Якщо вам потрібне дійсно якісне обладнання та повноцінна гарантія, то компанія "SolarBud" завжди рада допомогти вам у цьому.

Функція буферної ємності

Буферна ємність у системі опалення чи водопостачання має особливе завдання.  Попри те що бак акумулює та зберігає тепло, для того щоб ви мали можливість певний проміжок часу використовувати його, він ще й може захистити вашу систему від серйозної аварії. Пошкодженню системи, спричинене перегрівом твердопаливного котла, може завадити саме теплоакумулятор. Акумуляційна ємність забирає на себе надлишкове тепло вироблене твердопаливним котлом тим самим запобігає закипанню води у твердопаливному котлі, розгерметизації системи та зупинки її у самий невідповідний для цього час.

Принцип дії бака акумулятора

Залежно від типу та призначення бака принцип його дії може дещо відрізнятися. У поєднанні з сонячним колектором, нагрітий у колекторі теплоносій (пропіленгліколь) по трубопроводу, з допомогою циркуляційного насосу, потрапляє у змійовик бака акумулятора.  Рухаючись по змійовику бака теплоносій передає своє тепло воді, яку в подальшому ви використовуєте для своїх потреб.

Як відомо, холодні маси води залишаються внизу бака, а гарячі підіймаються вгору. Тому, задля кращого нагріву води змійовик розташований переважно у нижній частині бака. Відбір горячої води з бака відбувається з верхньої його частини. Подача у бак холодної води здійснюється через нижній патрубок. Для того щоб процес нагрівання води відбувався більш ефективніше можна підібрати бак з вмонтованим ТЕНом та/або з двома теплообмінниками.

У випадку якщо ви маєте намір використовувати твердопаливний котел то ваш теплоакумулятор виконуватиме декілька функцій:  накопичувати та зберігати тепло і захищати ваш котел від закипання. Нагрів води відбувається у котлі. Нагріта вода потрапляє у акумуляційну ємність.

Якщо у вас виникли різноманітні запитання, стосовно характкристик теплоакумулятора, купівлі, або якісь інші, то звертайтеся до менеджерів компанії "SolarBud" по вказаним телефонам. Ми допоможемо вам зігріти вашу оселю!

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 5

Як же купити недорого і з гарантією.

Тепловий акумулятор - серце сонячного колектора. І якщо серце працює з перебоями, то страждає весь організм. Тому поставтеся до придбання цього елемента відповідально. Крім його характеристик і габаритів, зверніть увагу, яка в нього теплоізоляція.

Він повинен володіти шаром пенополиуретановой ізоляції не менше 8 см. Вона не боїться вологи і інших атмосферних впливів, а також має найкращі показники енергозбереження. Ви можете купити бак акумулятор для сонячного колектора від будь-якого виробника зазначеного на сайті, а Наші консультанти "SolarBud" дадуть відповідь на всі ваші запитання.