Кошик
6 відгуків
Відновлювальні джерела енергії. Продаж. Консультація. Проектування. Монтаж.
+380969113832

Сонячні колектори

Cонячні колектори, їх види і ціна

Останніми роками дуже великим попитом користуються сонячні колектори. Таку затребуваність можна пояснити високоюекономією енергоресурсів, таких як газ, електрика, вугілля. Такому обладнаннюяк сонячний колектор по силі заощадити до 20-30% палива за один опалювальний сезон. Ця економія можлива завдяки використанню сонячної енергії, та правильно підібраної і налаштованої установки сонячного колектору.

  

Види сонячних колекторів

У нас ви можете придбати такі види колекторів:

·         Вакуумні.

Вакуумні сонячні колектори себе добре зарекомендували навіть у північних широтах, де температури повітря невеликі і тривалість сонячної доби мала. У Києві та у межах всієї України це самі затребувані види;

·         Плоскі.

Вони можуть використовуватися як цілий рік, так і сезонно . В якості теплоносія може бути задіяна як вода, так і пропіленгліколь.

Спеціалісти "SolarBud" рекомендують своїм клієнтам застосовувати пропіленгліколь, так як він має кращі фізичні властивості. Головна з них – він не замерзає на сильному морозі.

·         Термосифонні.

Термосифонні сонячні колектори виділяються серед всіх інших типів можливістю їх використання переважно в період з березня по листопад, при температурі вище 0 ° С. Вони знаходять широке застосування для нагріву води та опалення на дачах, готелях, пансіонатах, туристичних комплексах, де люди перебувають в літній та осінньо-весняний період.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3

Сонячний колектор для опалення будинку

У зв'язку з тим, що настав час дорогих енергоресурсів, прийшов час для використання сонячної енергії.

Її застосування може значно знизити ваші витрати на газ, для цього вам потрібно лише купити сонячний колектор.


Сонячний колектор - це широко поширений пристрій, який використовують для перетворення сонячного випромінювання в теплову енергію, передаючи її теплоносію. Світовий досвід використання говорить про стрімко зростаючий попит і широке поширення в розвинених країнах. При постійно зростаючих тарифах на газ, опалення та електрику люди все частіше і частіше звертаються до використання альтернативних поновлюваних джерел енергії. Ми рекомендуємо встановлювати сонячні колектори для підготовки гарячої води та опалення як в приватних будинках, дачах, так і на дахах висотних житлових будинків, балконах, школах, дитячих садах, в тому числі і для автозаправок, автомийок.

За енергію сонця вам платити не потрібно і наші геліосистеми заощадять і повернуть ваші вкладені в них кошти в короткий термін.

На Вас чекають 3 основні типи колекторів: вакуумні, термосифонні і плоскі.

Схема роботи може бути як без напірна, тобто без створення тиску насосом в системі, так і напірна, тобто під тиском до 6 бар яке створюється насосною групою. Температурні режими і тиску в системі контролюється контролером і  датчиками. Нагрітий теплоносій рухається по контуру, акумулює бак і нагріває воду в ньому, яка потім вже прямує безпосередньо споживачеві.